Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy lány de...

Nagyon tetszik egy lány de nem tudom hogy közeledjek jobban felé. Mit tanácsoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Év elején jöttem a suliba és nagyon tetszik az egyik évfolyamtársam. Pár hónapja (2-3) rámírt FBn és jót beszélgettünk. Azóta kb. minden nap beszélünk FBn de élőbe nem túl sokat tudunk beszélni mivel fojton együtt van a barátnőjével. Már voltunk együtt néhán helyen de csak másokkal együtt. Próbáltam már elhívni valahova (mozi,séta) de eddig mindig lemondta nem átlátszó indokokkal. Ez eddig szép és jó de hogy ugy mondjam pár "szinttel" felettem van. Én kicsit duci vagyok (nem durva) ő meg szép.. Kérlek segítsetek! 14/f

(UI.:NYELVTANTANÁROK ÉS PISISEZŐK KÍMÉLJENEK!)


2014. márc. 16. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a "bevallást" elkerülném mivel barátok vagyunk és nem akarom elriasztani ha ő nem ezt érezné szóval fondorlatosabb "terv" kéne. Előre is köszi
2014. márc. 16. 19:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első és legfontosabb az lenne hogy próbálj vele személyesen és ne fbn keresztül beszélgetni vele. ha már jól ismeritek egymást akkor kezdj el kérdezősködni a randival kapcsolatban. Legalábbis én ezt szívesebben és kedvesebbnek venném mint a neten beszélgetést. :) 15/l
2014. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!