Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen, nem tudok dönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, nem tudok dönteni, jaj segítség?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy mit kellene tennem és van barátom, de nagyon tetszik! Persze a pasim nem szexel velem, mivel nekem tetszik a másik. A másik jó pasi! Csak félek mert az osztálytársam és nem tudom milyen lenne ha összejönne a dolog,pl mellé szeretnék ülni órán,és a pasimat nem akarom ezzel megbántani! Az osztálytársammal szoktunk emesenezni, és tudom, hogy bejövök neki. De a barátomat meg... már uncsi egy kicsit vele. Kérlek segítsetek. Köszi
2010. febr. 9. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
--.--
2010. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lol
2010. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz?

Mi honnan tudjuk?

Itt nem fogsz megfelelő választ kapni!

Csald meg....

2010. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyomjátok hármasban :D
2010. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!