Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem tudok dönteni, segítség?!

Nem tudok dönteni, segítség?!

Figyelt kérdés

Mérleg vagyok halak asszcendenssel.

De tetszik egy nyilas, és egy skorpió fiú is, de nem tudom melyikkel járnék jobban. Végső megoldás a horoszkóp.


2011. jún. 25. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyavalyát. A végső megoldás az, hogy mindegyikkel találkozgatsz (!, nem csókolózol, bújsz ágyba, mit tudom én, csak találkozgatsz), megismered őket, és amelyik összeillik veled, megtartod. (Lehet, hogy egyik sem lesz elég jó, ez is legyen lehetőség.)
2011. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Az még nem megcsalás ha egyikkel sem jársz és találkozol párszor velük.

Azon kívül hozzátenném h mérleg vagy veled szinte mindenki kijön :) a halak aszcendensed meg megmutatkozik abban hogy miyen határozott vagy XDXDXD

2011. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oh, szerintem mond meg a skorpiónak, hogy bocs, a horoszkópod miatt inkább nem veled járok, mert van egy nyilas is, és inkább ő!

Nem vagy normális, hogy horoszkóp alapján akarsz dönteni!!!

2011. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ez alapján akarok dönteni, ez csak olyan végső megoldás féle.

Mindkettő tetszik, de teljesen mások, és nem tudom eldönteni melyik illene hozzám jobban.

Skorpióban tetszik a titokzatossága, határozottsága.

Nyilasban pedig, hogy szabad szellem, barátságos.

Mindkettő érdekes, jó humorúak, de nem akarok 2 vasat tartani a tűzben.

Soha nem hittem volna, hogy egyszerre 2 férfibe leszek szerelmes.

De ha ilyen "határozott" leszek, akkor a pad alá fogok esni! Azt meg nem szeretném.

2011. jún. 25. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen már bűntudatod attól h találkozol vkivel :O

Minél több időt töltesz velük annál határozottabb képed lesz róluk és tudsz majd dönteni.

Persze nem azt mondom h csábítsd el mindkettőt h beléd szeressen...

2011. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát a Nyilashoz sok mindent nem tudok fűzni.

Azonban a Skorpióval vigyázz, mert megeszi reggelire a Halak lelked. :) Vele valószínűleg érzed is, hogy jobban magához láncol. Jó páros lennétek annak ellenére, hogy az aszcendenseteket és a Holdjaitokat nem ismerem. A többiről nem is szólva. De az esély tényleg jó.:)

És amennyiben szereted élni az életet (semmi rosszra nem gondolok), ki ne hagyd a vele való szexet:)

Valószínűleg csodálatosnak élnéd meg, mint még senki mással, és ez az egyik ami miatt eltud varázsolni.

Az mellett pedig a lelki beállításódnak ő tényleg jól passzol. Hidd el, ezt az erős vonzódást Ő is érzi. Nem tudtok egymás mellett csak úgy elmenni.

Ez az én véleményem, tapasztalatom:)

2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!