Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Segítség! Mi ennek a neve?

Segítség! Mi ennek a neve?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy azonos napon születettekre vannak azonos tulajdonságaik. Pl akik elsején születtek (a hónap mindegy) jellemző tulajdonságaik vannak.
2011. aug. 29. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
öm..ikrek?
2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

gondoltam h nem magyaráztam el jól :D

pl vki január elsején született, vki pedig szeptember elsején és így h mind2en elsejei születésűek vannak közös tulajdonságaik. ezt a jellemzést szeretném elolvasni.

gondolom ez a numerológiához kapcsolódik.

talán napijegy?

2011. aug. 29. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
hát...bocs nemtudom..helo.
2011. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A numerológiában ezt úgy tanítják, hogy az illetők azonos karakterrel rendelkeznek. Tehát a példádban két tiszta 1-es karakterről van szó.

Ez alapján hasonlíthatnak bizonyos dolgokban (pl. az 1-es számhoz tartozó tulajdonságokban), de annyi minden más is meghatározza az embert, szóval érdemes nem csak erre alapozni a karaktrológiát. :)


Üdv:

ParlanDo

2011. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mind2tök válaszát :)


Parlando!


Én konkrétan azt szeretném tudni, hogy ezek a tulajdonságok hol vannak leírva, mert nekem és még 3 családtagomnak elmondták ezeket a tulajdonságainkat a születési napok alapján, és egyikünknek se jött be :D

Meg szeretném nézni, hogy más emberekre mennyire jön be, vagy hülyeség az egész :)

2011. aug. 30. 10:23
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsánat ParlanDo :)
2011. aug. 30. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, én egy éven keresztül tanultam egy iskolában. :) De szerintem valami általánosabb leírást biztos találhatsz a neten.

De, mint írtam, ez csak egy apró szeletke a személyiségből. És az is lehet, hogy ha mélyebben megvizsgálod, megtalálod ugyanazokat a tulajdonságokat, csak épp a másik illető egészen másképp használja.

Pl. az 1-eshez tartozik az ego, az én-tudat, az önvaló kibontakoztatása. Vagyis az 1-jén született, 1-es karakterű embereknek ez központi kérdés. De gondolj csak bele, mennyire másképp éli ezt meg egy halak, mint egy kos. Nem beszélve arról, hogy numerológiával is kiszámolható sok már szám, amik leírják a tulajdonságokat. És ezek lehetnek két azonos karakterű embernél is egészen ellentétesek.


Üdv:

ParlanDo

2011. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

megkérdezhetem, hogy a 4-esre mi jellemző általában?

skorpió vagyok, és vízöntő az aszcendensem :)

2011. aug. 30. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Tiszta 4-es? Tehát 4.-én születtél? Vagy valamiből (13,31) jön ki?

Alapvetően a 4-eshez a stabilizás, biztonság megteremtése tartozik; a dolgok megalapozása.

Ehhez hozzávesszük, hogy skorpió a napjegyed, azaz szeretsz a dolgok mélyére látni, alaposan kielemezni mindent. Ez harmonikusan áll a 4-es karaktereddel.

A vízöntő asztcendensed viszont szöges ellentétben áll ezzel. Nem érzed néha, hogy a lelked egyik fele a földön áll, a másik fele meg szárnyalni szeretne? :)


De mindezek mellett, ha komplett elemzést akarsz, akkor érdemes egy teljes numerológiai képletet és egy teljes radixot (asztrológiai képlet) csináltatnod; mert minden apró momentum számít ám. :)

2011. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

igen tiszta 4-es, november 4.-én születtem :)

ha nem túl indiszkrét kérdés kb mennyibe kerül egy ilyen részletes elemzés?

annyi biztos, hogy furcsa párosítás a skorpió, vízöntő, meg nem vagyok egy könnyű eset :D

2011. aug. 30. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!