Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön? Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön? Járnátok vele? Lent.

Figyelt kérdés

(15-16éves)Fiúk ti járnátok egy olyan lánnyal aki modellkedik gyönyörű lány.Volt pasija, érett + külsőre is érett, de csak 13 éves?!

És írjatok még h mit gondoltok róla....ami eszetekbe jut.

Plusz kort is...köszi


2010. febr. 5. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem, gyerek még és már most egy beképzelt hülye lotyó, és ez még rosszabb lesz
2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

modell?13 éves? jesszus

véleménye > qurva (már bocs)

15

2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
"járnátok egy olyan lányal aki modelkedik gyönyőrű lány" na ennél a mondatnál röhögtem XD sztem azért nincs pasid mert egy csöppet egoista vagy, és hogy valaki modell, az nem mindig jelenti azt, hogy gyönyörű vagy, hogy szép.. egy picit szerényebb legyél :) és add önmagad.. ja.. én 13 évesen ne add az agyad.. (tűsarok,szoli, műköröm)
2010. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13 évesen NEM lehet érett. Még gyerek. Csak annak érzi magát, tehát nagyképű is. Szóval nem.
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én helyett ést akartam írni.. am 16/L voltam
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Dymo ***** válasza:
a modellek nekem többségében nem jönnek be,szóval ez inkább negatívum számomra
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ja azt megkapja a seggébe a faszt azt néz mint ürge a lyukban
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

külsőre is éret? ----ez nem tudom mit jelent.."érett" esetleg...



Hát külsőre lehet 13 de mentálisan akkor is gyerek érted? Gyerek...ahogy egy 15 éves fiú is...

és hogy mi jut eszembe egy 13 éves lányról aki modellkedik és volt már pasija? biztos hallani akarod? 1.r.banc...

2. hol vannak a szülei?

3.miért akar minden 13 éves 19-nek kinézni?

nem hiszem el, hogy merre halad a világ...

egy 13 éves gyerek (hangsúlyozom: GYEREK)tanuljon, okosodjon, játszodjon, de a "pasizásra" ráér még...ónena!!!!!:-O

2010. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Khm...kösz a kérdező vs én a barátnőm mondta h írjam ezt és kérdezzem meg igen a csajnak nmm kicsi az egója de tök...
2010. febr. 5. 17:13
 10/22 anonim ***** válasza:
kérlek iratkozz be egy helyesírási tanfolyamra...
2010. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!