Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hagyjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hagyjam neki, hogy kihasználjon?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit halálosan szeretek..Elég nagy a korkülönbség, ha rámásznék, akkor szinte 100%, hogy lefeküdne velem, de csak szerető vagy egyéjszakás kaland lennék a számára.. Ő azt mondta, hogy nem szeret, csak vonzódik hozzám! Magyarul megdugna párszor és ennyi. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy van családja. Kb. 20 év lehet köztünk, az a lényeg, hogy annyira szeretem, hogy már akarom vele.(még szűz vagyok) De kitolnék a családjával,(így pedig nem lenne jó vele, mert eszméletlenül bűntudatom lenne) felejteni pedig nem igazán tudok..
2010. febr. 4. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De mikor vele vagyok, akkor sajnos nem az eszemet szoktam használni:(
2010. febr. 5. 16:04
 12/17 anonim ***** válasza:

1. családos ember, aki annyira sem tiszteli a feleségét, hogy nem csalja meg.

2. tudja, hogy te mit érzel iránta és mégis kihasználná a helyzetet, mert neki éppen valami újdonságra van szüksége.

3. elveszíted a lehetőséget, hogy olyan embernek add a szüzességed, akit szeretsz és ő viszont szeret téged.

4. nah, meg még neked lenne bűntudatod a család miatt. már nem azért, de ez nem a te feladatod...


Szerintem az, hogy az első szeretkezés abban a tudatban történik, hogy kihasználnak, valamint a történtek után valószínűleg még inkább elmélyülnének az érzéseid, valamilyen szinten kihathat a későbbi szexuális életedre is.


Tapasztalatból mondom, hogy ez a "halálos szerelem" nagy mértékben táplálkozik abból, hogy tudod, ez a férfi soha nem lehet a tiéd és akármit teszel 'bűnt' követsz el.


Szerintem mérlegeld a helyzetet, de egyértelmű, hogy ebből csak hátrányod lehet. Azt tanácsolom ne tedd, futókapcsolatok és kalandok csak mélyebb érzelmek nélkül működnek, ellenkező esetben csak fájdalommal járnak. Remélem jól döntesz. Nah, minden jót ;)

2010. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a hosszú választ:)
2010. febr. 6. 11:29
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi az mostanában divat lett, hogy fiatal lányok családos emberekkel akarnak kikezdeni?? Az eszem megáll, hogy mostanában hány ilyen kérdés merül fel ezen az oldalon ... Mondjuk, az még a jobbik eset ha előtte kikérik más emberek véleményét erről de én úgy gondolom a kérdés már önmagában hordozza a választ is! Azt kérdezed, hogy lehet megállni, hogy ne menjen oda egy lány a kiszemelt CSALÁDOS jóval idősebb férfihoz és ne csókolgassa halálra? Talán azért mert ez egy ocsmány dolog ... Ez a fogalom, hogy foglalt nekem már elég indoknak és elég visszatartó erőnek számítana :)

Tudod én ebben élek benne ... A családom jóformán ezért hulott szét. Egy bizonyos harmadik személy miatt. :) (Bár nem engem hanem a szüleimet érintően) És tudod ez a gyerekekre és a feleségre borzasztóan nagy hatással van gondolom ez nem kérdés!

Ilyenkor én azt tudom tanásolni, hogy képzeld bele magad az "úri" ember feleségének a helyébe ... Hogy hogyan éreznéd magad ha egy szép napon kiderülne (mert ugyebár hidd el, hogy semmi sem marad titokban) a férjedről, hogy titokban egy 17-18 éves csitrivel feküdt le a hátad mögött. :) Véleményem szerint valószínűleg egy jó darabig nem hevernéd ki ... És ha vannak gyerekei akkor arra is gondolj. Hogy ha ez megtörténne és vhogyan fény derülne rá az őket is ugyanúgy érinti!

Gratulálok, hogy ez egyáltalán megfordult a fejedben! Nem tudom, hogy sokak számára miért nem egyértelmű válasz az ilyen helyzetekre a NEM! Én elhiszem, hogy szereted ... De mivel igazából semmi sem történt köztetek még én úgy gondolom egy kis akaraterővel menne a felejtés.

Ha megfogadod a tanácsom akkor ezt a férfit nagyon gyorsan elfelejted és megpróbálsz a barátaiddal több időt tölteni, hogy addig is terelődjön a figyelmed. Járj el szórakozni, ismerkedj mert ameddig nem lesz egy másik (lehetőleg nem foglalt :) srác a képben addig folyamatosan erre a férfira fogsz gondolni ... Vagy találhatnál magadnak valami elfoglaltságot esetleg hobbit amely akár órákra is képes lekötni a figyelmed. Ha megszakítassz vele minden kapcsolatot az már egy nagyon nagy lépésnek számít a felejtés útja felé. A többi pedig már csak rajtad múlik!

Hidd el később nem győzöl majd hálálkodni a jó Istennek, hogy nem tetted ezt meg és, hogy nem keverted magad egy ilyen helyzetbe ...

2010. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a hosszabb választ:) Én is úgy próbálok belőle kiszeretni, hogy a családja helyébe gondolom magam.. De az a baj, hogy sokszor találkozok vele, akarva-akaratlanul, és olyan teljesen elborul a fejem.. Nem tudok, de nem is akarok gondolkozni. Ez persze vele is így van, de ő csak dugni akar..:( És én hülye még ígyse tudok belőle kiábrándulni..
2010. febr. 7. 15:20
 16/17 anonim válasza:
Ha neked tetszik,hogy kihasználnak akkor miért ne
2010. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14:54-es vagyok. Ismerős szituáció. Nekem volt már egy hosszabb kapcsolatom és rettenetesen szerelmes voltam ... És egyyszer a volt barátom felpofozott (mint kiderült félreértés volt és ok nélkül tette ezt meg) Én szerelmes voltam és bár nagyon összetörtem és rettenetesen csalódott voltam megbocsátottam Neki. Majd kb 2 hét múlva szakítottam Vele ... Rájöttem, hogy többet érdemlek ettől. Rengeteget sírtam és még utána nagyon sokáig járt a fejemben, Vele álmodtam és titokban szerettem volna még Vele lenni hiszen nem az az ember járt az eszemben aki ezt megtette hanem aki azelőtt volt ... Ennek már 4 éve. Most hálát adok a jó Istennek h otthagytam. :) Hiszen most megismertem egy 1000x értékesebb embert akivel már több mint egy éve együtt vagyunk. :) (Azok után, hogy anno azt mondtam amit mindenki más: Én soha többet nem leszek szerelmes!) Ezzel mindenki így van ... De hidd el ahogyan írtam később még büszke leszel magadra ha ezt most nem teszed meg! És nem lesz egy (talán) életreszóló bűntudatod!
2010. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!