Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy erdemes varni az Igazira?

Figyelt kérdés
Inkabb varni egy olyas valakire akivel ugy erzed teljes vagy. Akit neked teremtettek, szeretsz es viszont szeret. Inkabb varni erzelmi es akar testiseg szempontjabol is. Mint odaadni magad es az eletet egy olyan embernek aki ugyan jojo... De nem az igaz....
2015. jan. 2. 00:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek.És remélem most elsőre középiskolában eljön,mert egyik csaj sem volt még olyan mint az álom, vagy elvárásaim csúcsa.
2015. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te magadnak csinálod az igazit remélem tudod :D
2015. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az Igaziban nem hiszek. Inkább abban, hogy valakivel jobban mással kevésbé passzolunk össze. Ráadásul eléggé kétségbeejtő lenne, ha csak azt az egyet kéne megtaláljuk a nagyvilágban... Bár olyan férfihez nem mennék hozzá akiről úgy gondolom, hogy oké oké, nincs vele baj, de nem a legjobb. 21/L
2015. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Már nem. Pesszimistává tettek az évek. Olyan nincs hogy "igazi" ahogy tökéletes sincs. Az ember örüljön ha jön valaki és kb. jól elvannak és még be is jönnek egymássnak minimálisan.
2015. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Persze nyugodtan várhatod ahogy a legfinomabb sült galamb szépen a szádba repül, ártani nem ártasz vele senkinek.


Egy ember legtöbbször a kudarcaiból építkezik és ismeri meg önmagát, a saját hibáit. A párod a legjobb tükör, hogy neked miket kell változtatnod, ezt pedig első szerelemnél még nem fogod tudni megtenni.


A kérdés maga pedig értelmetlen mert így a saját szemszögéből mindenki tökéletesnek gondolná magát.

2015. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy megtalálom egyszer az igazit :)) Szóval várok még, bár félek, hogy az én nagy Ő-met elütötte a busz vagy valami...
2015. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
En nem ugy ertettem a kerdest h en magam tokeletes lennek stb. Hanem olyan valaki aki a hibaimmal egyuttbis szeret es akit en is az oveivel... Ahhoz h meglegyen az az igazibosszhang kozel sem kell tokeletesnke lenni szerintem. Egyszeruen olyan valaki aki igazi ertelmet az eletednek... Es nem egy "szuksegmegoldas".
2015. jan. 2. 00:39
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem, mivel az csak egy nagyon pozitív lelki kivetülésnek a vágya. Ennél fogva jobban hasonlít egy délibábra mintsem hogy reális alakot öltsön, a legritkább esetben fog ez megtörténni, legalábbis én realista és egészségesen szkeptikus vagyok ebben a kérdésben.

Ha magamon annyit "dolgozok", hogy másnak az "igazija" lehessek akkor viszont kb. garantáltan be fogom vonzani.

2015. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm volt eddig. Nem mintha nem érdekelnének a lányok vagy nem akarnék barátnőt. De rengeteg lány/nő hiszi azt hogy csak "azért" kellenek. Nem, ez nem így van. Nekem fontos a belső és a külső egyaránt. Minden lány ismerősöm helyesnek,aranyosnak, kedvesnek tart. Ha itt gykn ismerkedem kb 5 perc után azt mondják "helyes-édi-ari" vagy. Testemmel, fejemmel nincs baj annyira véznának se nézek ki jó a dumám és humor herold kis öccse is lehetnék. Egyszer mindenki megtalálja az igazit és én is azt mondom hogy érdemes ki várni az Igazit. Úgy vagyok vele hogy inkább a minőség legyen jobb még ha kevesebb is... ellenben felhoznám hasonlatnak az ipari forradalmat ahol a tömegtermelés azaz a mennyiség volt a lényeg a minőség kárára lásd: (kínai). Lényeg a lényeg...megéri :)


21/F Álmodozó-vidám-optimista.

2015. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki azt hiszi, mikor még lángon a szerelem, hogy na ő az igazi, aztán jönnek a hónapok, a hétköznapok és sokszor a hátad közepére se kívánnád már a másikat. Nem létezik utópia, hogy majd örökké minden rózsaszín és happy lesz kisnyuszikkal, egyszer csak pofán csap a felismerés, hogy mégsem olyan arany ember a másik. Végeredményben mindenki egy nap csak jó-jó lesz maximum, plusz még egy kis testi vonzalommal, csak az a kérdés, hogy mellette tudtok-e egymással kommunikálni is, mikor már felszállt rólatok a köd. De úgyis mindenki nagy szerelmesen úgy érzi, hogy megtalálta az igazit, odaadja magát, utána meg vagy koppan, vagy nem. Nem létezik igazi, aki majd betoppan és rögtön érzed, hogy neked teremtették, mert mindig kismadarak csiripelnek körülöttetek, süt a nap és virágszirmok hullanak mindenfelé, hanem maximum lesz valaki, akivel majd 50 év múlva is képes leszel szeretetben elücsörögni, de ez nem biztos, hogy az lesz, akitől fejbe vágnak a hormonok, hanem akivel képes vagy tiszta fejjel is együtt gondolkodni. Erre meg nem érdemes várakozni, mert úgysem fog egy reggel az ágyad végénél állni, hogy "na, jöttem", hanem csak elmész majd valakivel, akitől (mindössze csak pár hónapig) zsong a fejed. És ez a kettő vagy ugyanaz a személy lesz, vagy nem.
2015. jan. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!