Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Érdemes mélyebben beleásni...

Érdemes mélyebben beleásni magam a politikába, vagy elég, ha annyit tudok, hogy mocskos és korrupt? Hogy vélekedtek erről? Hisztek a globális elitben?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam egy gyk-ek hozzászólást, amiben valaki azt írta, hogy nem érdemes a politikával foglalkozni, mert olyan mint a ... Nem tudom sajnos, hogy pontosan, hogy fogalmazta, de nagyon igaznak találtam.

2012. máj. 8. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A politika "csak" annyira korrupt, mint az átlag kisember. Csak hát ugye nagyobb pénzekkel gazdálkodik.

Véleményem szerint az ismeretszerzés sosem ártalmas.

2012. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha érdekel, ásd bele magad. Szerintem gyomorforgató egy terület.
2012. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valaki0702 ***** válasza:
23%
Ne mélyedj bele mert ez egy hazug, mocskos iparág ráadásul életek mennek tönkre miatta én azt ajánlom, hogy csak 2014-ben tavasszal, foglalkozzál ezzel az igen undorító iparral.
2012. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 8. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Mélyedj el a politikában! Valóban, a pártpolitika mocskos, de van szakpolitika is - utóbbi talán nem annyira vészes.


Viszont ha nem követed a politikát, akkor hogy akarsz majd véleményt nyilvánítani róla? Hogy akarsz majd szavazni? Honnan tudod, hogy milyen intézkedéssel értesz egyet, és mivel nem? Az RTL Klubból akarsz mindent megtudni, ami veled történik?


Szóval kövesd csak, mert ami ott történik, azt a saját bőrödön fogod érezni.

2012. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ha szereted a mocskos és korrupt életet akkor Te kifejezetten politikusnak születtél,ha ráadásul minden mondatod hazugság akkor hatalmas karrier elé nézel ebben a kis országban
2012. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok politikával foglalkozni, hogy politikus legyek. :) Csak egyszerűen akarom tudni, hogy mi zajlik éppen és a megkeresett pénzem éppen kinek a zsebébe vándorol.
2012. máj. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!