Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilvesztert discoban töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvesztert discoban töltöttem. Ezek után érdemes menni többet?

Figyelt kérdés

Nem éreztem jól magam..egyrészt a tömeg miatt ,másrészt meg a fiúk érdeklődését sem találtam komolynak .Bevallom,h az önbizalmam így nem volt túl nagy az este folyamán.

Kinézetre olyan átlagosnak tartom magam . Szerintem az az eset vagyok,h vagy bejövök valakinek,v nem .

5 órát voltunk ott és ez idő alatt kb 4 srác jött oda konkrétan , táncolni hívni , vagy beszélgetni....de mindegyikükön érződött,h nem vesznek komolyan , csak úgy vannak vele,h ha már itt vagyok ,akkor miért ne .


Tudom,h nem kell sokat várni egy discoban ,h komolyan vegyenek, de egy minimum szintet azért elvártam volna e téren,h éreztessék,ha már érdeklődnek...


Nagyon csalódott vagyok most ,és teljesen kiábrándultam ebből a szórakozási formából.....

Az önbizalmam lehúzta konkrétan . Olyan szándékkal mentem,h majd jól érzem magam, a fiúk meg jönnek,ha akarnak,de nem erőltetek semmit......


Érdemes így menni ,vagy hagyjam ezt teljesen?


18l


2015. jan. 1. 17:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Így is van , nem is fogok :) ott biztos nem , és tényleg kár ezen rágódni. Kipróbáltam,nem jött be. Ennyi volt.
2015. jan. 2. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!