Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilvesztert discoban töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvesztert discoban töltöttem. Ezek után érdemes menni többet?

Figyelt kérdés

Nem éreztem jól magam..egyrészt a tömeg miatt ,másrészt meg a fiúk érdeklődését sem találtam komolynak .Bevallom,h az önbizalmam így nem volt túl nagy az este folyamán.

Kinézetre olyan átlagosnak tartom magam . Szerintem az az eset vagyok,h vagy bejövök valakinek,v nem .

5 órát voltunk ott és ez idő alatt kb 4 srác jött oda konkrétan , táncolni hívni , vagy beszélgetni....de mindegyikükön érződött,h nem vesznek komolyan , csak úgy vannak vele,h ha már itt vagyok ,akkor miért ne .


Tudom,h nem kell sokat várni egy discoban ,h komolyan vegyenek, de egy minimum szintet azért elvártam volna e téren,h éreztessék,ha már érdeklődnek...


Nagyon csalódott vagyok most ,és teljesen kiábrándultam ebből a szórakozási formából.....

Az önbizalmam lehúzta konkrétan . Olyan szándékkal mentem,h majd jól érzem magam, a fiúk meg jönnek,ha akarnak,de nem erőltetek semmit......


Érdemes így menni ,vagy hagyjam ezt teljesen?


18l


2015. jan. 1. 17:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#8 Csak ugye utcán, hétköznapi helyen nem szokás nagyon ismerkedni.
2015. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántsd keppen, de ha s szórakozóhelyen is ilyen hozzáállással kezdtel neki a beszelgetesnek, ne csodálkozz.

A pasik nem feleséget keresnek ott, de nem árt a szimpátia.

2015. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nyilván nem írtam le,h hogy zajlott ez az egész...

De pl odajött egy srác,először letaperolt.. amit nem szeretek így , és ezt tudtára is adtam , aztán mondta,h bocs ... kérdezte ,h táncolunk -e. Nem hagytam ,h fogdosson ,nem akartam .

Nekem ez nem szimpatikus. És nem azért ,mert feleség akarok lenni -.- , hanem mert ,ha komolyabb lett volna,akkor először beszél pár sort ,vagy vmi,nem egyből letaperol

2015. jan. 1. 18:01
 14/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk az elég bunkó, ha se szó se beszéd és már fogdos. Mit képzel az ilyen? Mire számít? Az ilyeneket el kell küldeni a fenébe.
2015. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

vannak csajok,akik hagyják ,és beválik náluk....

na mindegy, köszi a válaszokat!

2015. jan. 1. 18:08
 16/21 anonim ***** válasza:
amúgy kiváncsi lennék milyen az ideális szituáció szerinted.
2015. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ez egy jó kérdés .

ha elhiszed ,ha nem ,de nem tudom. mivel így discoban még nem volt részem ideális szituációban

2015. jan. 1. 18:14
 18/21 anonim ***** válasza:
sokat segítenél vele pedig ha leirnád
2015. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

kinek segítene ? másoknak,vagy nekem esetleg ?

szerintem senkinek.

2015. jan. 1. 18:17
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj, ha nem tetszik. Ha meg nem tetszik, miért rágódni magad rajta?!
2015. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!