Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy és hol töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy és hol töltitek a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak azt hallom,hogy buli,buli meg buli.Ezt már annyira unom.Magát a "buli" szót sem szeretem.Barátnőm is otthon lesz a szüleivel,jó lenne vele együtt eltölteni a szilvesztert,de mivel 200 kmre lakik,így azt tervezzük hogy fent leszünk egész éjszaka facebookon és skypeon.Vettem pezsgőt,holnap veszek tűzijátékot és anyum süt majd sütit.Majd DVDzek és beszélgetek a barátnőmmel.Nem járok amúgy bulizni.Sajnos nekem így alakul a szilveszter,de akkor lennék igazán boldog ha holnap mellettem lenne a barátnőm.Engem már csak ő érdekel.A téli szünetbe is átalszom az egész napot.Néha úgy vagyok hogy már semmi nem érdekel.16/f

2014. dec. 30. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
dolgozok
2014. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
offon
2014. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

En a leendo bnomet latogatom meg aki szinten 200 kmre lakik :)

Lehet h nem is lesz a bnom de vele leszek az a lenyeg :)


En is utalok bulizni de egyedul itthon unatkozni se szeretnek es kettesben leszek vele :)

2014. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Otthon fogok kockulni meg ilyesmi :D 16/L
2014. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem se lesz ilyen bulizós. Leszedtem pár gta-t meg még holnap nézek pár játékot aztán elleszek. Meg elgitározgatok. Így sem lesz annyira szar azér. 15/f
2014. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Rottyon
2014. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

készítek egy sírt.. feltúrom a földet és elásom magam ...

F/19

2014. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

háát egy 50ezres fős városbn kevés a lehetőség…


szal lehet itthon.

ugyan itt zalai csajt keresek. : DDD

19/f

2014. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
házibuli
2014. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Itthon fogom kisírni a szemem, amiért olyan unalmas és zárkózott vagyok, hogy az osztálytársaimnak eszükbe sem jutna bulizni hívni :( 18l
2014. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!