Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy és hol töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy és hol töltitek a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak azt hallom,hogy buli,buli meg buli.Ezt már annyira unom.Magát a "buli" szót sem szeretem.Barátnőm is otthon lesz a szüleivel,jó lenne vele együtt eltölteni a szilvesztert,de mivel 200 kmre lakik,így azt tervezzük hogy fent leszünk egész éjszaka facebookon és skypeon.Vettem pezsgőt,holnap veszek tűzijátékot és anyum süt majd sütit.Majd DVDzek és beszélgetek a barátnőmmel.Nem járok amúgy bulizni.Sajnos nekem így alakul a szilveszter,de akkor lennék igazán boldog ha holnap mellettem lenne a barátnőm.Engem már csak ő érdekel.A téli szünetbe is átalszom az egész napot.Néha úgy vagyok hogy már semmi nem érdekel.16/f

2014. dec. 30. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Itthon leszek,és mivel vizsgaidőszak van egyetemen,így holnap is tanulni fogok egész nap a szobámban kb.,ennyi.

23/F

2014. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Itthon filmezek a barátnőmmel.
2014. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Buford Tannen ***** válasza:
Unokatesómnál 2 személyes buli lesz xD
2014. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 bigshow válasza:
Ausztriában párommal kettesben :)
2014. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán ne aggódj azon, hogy nem mész "bulizni" (én is gyűlölöm ezt a szót, és egyébként sem arról kellene szólnia ennek a napnak, hogy a sok idióta között részegre issza magát az ember, aztán a mínusz 10 fokban megfagy az utcán...), legyél boldog azzal, hogy otthon leszel nyugalomban a szeretteiddel, ott van a barátnőd (még ha csak virtuálisan is) és lesz kinek boldog új éve kívánnod :) 20/L
2014. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Otthon.
2014. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Itthon leszek, valószínűleg gyakorizom..más tervem nincs.

17/L

2014. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Egyedül vagyok, 34/f

Testvérem az egyetlen hozzátartozóm a pszichiátriàn van :(

Gondoloodom rajta hogy elmegyek a kocsmába leiszom magam, de barátok nélkül szánalmas lenne. Nem tudom mit tegyek nagyon magam alatt vagyok.

2014. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egyedül vagyok, 34/f

Testvérem az egyetlen hozzátartozóm a pszichiátriàn van :(

Gondoloodom rajta hogy elmegyek a kocsmába leiszom magam, de barátok nélkül szánalmas lenne. Nem tudom mit tegyek nagyon magam alatt vagyok.

Kérdezō, te nagyon szerencsés vagy csak nem Tudsz róla. Anyuci, barátnō...nem elég?

2014. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!