Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingliként hogy töltitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliként hogy töltitek a szilvesztert?

Figyelt kérdés
A barátnőim többsége a pasijával szilveszterezik kettesben, vagy van, aki tanul, a maradék pedig szétszóródva bulizik. Én nem rég lettem szingli. Nincs bajom az egyedül töltött szilveszterekkel, néha jó tud lenni az is, de idén kedvem lenne elmenni valahova szórakozni. De egyedül hova lehet menni? 23/L

2013. dec. 23. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
tanul?????????????
2013. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Keress egy szingli barátnőt, vagy többet és szerintem ha már 23 éves vagy belefér egy egyéjszakás kaland, de ez a te erkölcsödön múlik.

Én a bulik 80%-án kavarok valami pasival, és sokat iszom, de most olyan társasággal leszek, akikkel ugyan bulizni, és inni készülünk, de nem szoktak, tehát nem leszolyan "vad" buli.

2013. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dolgozom
2013. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom most h a Blikk vagy a Bors írta e, de olvatam ilyen karácsonyi bulikról és írták benne, hogy egy ember magányos volt, majd vett 1 üveg pálinkát meg egy üveg bort majd keresett az utcán egy hajléktalant és leült mellé iszogattak és beszélgettek és az illető mindent meg tudott beszélni a hajléktalannal. És állítólag jól érezték magukat. :)
2013. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nappal dolgozom, este átmegyek haveromhoz és szétiszom magam :) szokásos program 5 éve.
2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt.
2013. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy nekem is van vizsgám, 2-án és 3-án is, szóval megértem, ha valaki tanul, de én szívesen kimozdulnék.

Az egyéjszakás kaland mondjuk nem tartozik a terveim közé. Szingli barátnőm meg nincs... Illetve 1 van, de az külföldön. A hajléktalanokat meg inkább kihagynám a buliból, bár érdekes felvetés :) A munka nice, én pont azért akarok most bulizni, mert az elkövetkezendő években én is melózni fogok szilveszterkor és esélyem sem lesz szórakozni.

2013. dec. 23. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Én itthon leszek, nem szeretem a szilvesztert. Nekem a december az Mikulás meg karácsony, a szilveszter pedig kilóg a sorból, teljesen más, valahogy nem illik ide... Szóval őszintén egyáltalán nem hiányzik, hogy bármi buliba menjek - amúgy sem szoktam, nem az én világom.


Szóval itthon leszek, élvezem a szabadságom utolsó napjait, pihenek. És tanulnom is kellene...

2013. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is itt töltöm gyakorin :D
2013. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egyedül, mint kb mindig

21/f

2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!