Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy népszerű, szép csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy népszerű, szép csajnál van esélye egy kevésbé népszerű átlagos srácnak?

Figyelt kérdés
A csaj kb. minden srácot megkaphatna (10/9-10), akit akar, a srác meg átlagos (10/6-7), nem elhanyagolt. Érdemes megpróbálnia?

2014. dec. 26. 00:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

#10

Ott van elrontva az egész, hogy pontozod az embereket. Az embereket nem lehet rangsorolni, pontozni.

A pont csak a külsejükre vonatkozott.

2014. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
de egy népszerű csaj, aki bármilyen srácot mgkaphat, az a csaj nem szent, hanem r*banc.(A "népszerű"-t ugy értelmzem, hogy a fiuk körében) Lehet, hogy nem mindegyik, de én ismerek ilyen lányokat, és 10/9 r*banc, akik 2hetente váltogatják a barátjukat. És emiatt nem is jönnék össze velük.
2014. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Lehet, hogy igazad van, de nekem a népszerű nem azt jelenti, hogy dögös, és emiatt rajta lóg az összes fiú, hanem úgy, hogy kedves, okos, vonzó épp emiatt majdnem minden férfit megkaphatna (elméletben), de nem ribänc. Nekem ezt jelenti a népszerű.

De ha a népszerű azt jelenti a kérdezőnek, amit te mondasz, akkor igazad.

2014. dec. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én annó ezen az oldalon 10/5-ös értékelést kaptam. Volt egy barátnőm, simán 10/10-es. Intelligens, okos, művelt, vicces, olvasott, jó alakja van, szép feneke, táncolt vagy 12 évig, nem veti meg a sportot, jól tartja magát, kedves arca van. Népszerű lány, alig van ismerősöm, akivel nem ismernék egymást.

Összejöttünk másfél éve, egy évig tartott, életem egyik legjobb kapcsolata volt, ő is ugyanezt vallja. Persze voltak dolgok, amik nem működtek, ezért is lett vége a nyár végén. De ez nem köthető ahhoz, hogy ő olyan jó nő, én meg nem tartozom a kimondott alfahímek közé.:)


Meg volt még két barátnőm, aki 10/9-es...


És egyik kapcsolatomat sem bánom, ahogy ők se, a mai napig nagyon jóban vagyunk.


Üdv

22f

2014. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14: Ez egy tisztesseges eletpalya :)
2014. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Gyakorikérdések életpályamodell :DD

2014. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15 Köszönöm, igyekszem. Bár nem árt megjegyezni, épp most én is a béka s.gge alatt vagyok mind kapcsolati, mind érzelmi témában. Ezért is jöttem vissza ide hosszú idő után, jó dolog mások problémáira megoldásokat keresni, addigis elfeledkezem a sajátomról.


#16-os, elvigyorogtam magam, köszi.:D

2014. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, ha intelligens lány, akkor biztos ad a srácnak esélyt.
2014. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nem sok esélyt adok egy ilyen kapcsolatnak.
2014. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Megpróbáltam. Friendzone lett a vége. :( Igazából, akinél én kotortam, ő is ilyen kategória volt. Mindenkivel kedves, népszerű, szép, plusz okos. De olyan szinten lógnak rajta az emberek, hogy ő meg is mondta, hogy maximalista. Mert megkaphatja a legjobbat.


Én meg nem ütöm meg a mércét, mert szar vagyok. :)

Ennyi. Van ilyen. Túlélem.

2014. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!