Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha én szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha én szeretem hogy hosszú a hajam?

Figyelt kérdés

A barátom az szeretné (néha már egyenesen követeli) hogy vágjam le a hajam. Pedig én imádom hogy hosszú, sokat dolgoztam érte hogy olyan legyen, amire büszke lehetek. Ha levágatnám, mintha egy darabot vágnának ki a lelkemből. Lehet hogy nagyon nyálasan hangzik, de így érzek.


Amit pedig nem értek, az az hogy miért nem vagyok a barátomnak jó így? Mikor erre rákérdeztem azt mondta hogy így is jól nézek ki, de attól még rühelli a hajam.


Kezdem úgy érezni hogy kettőnk kapcsolata veszett ügy...


Nektek mi a véleményetek?


L


2014. dec. 21. 14:16
1 2
 11/18 anonim válasza:
Emiatt ne vágd le!
2014. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Imádom a hosszú hajat nőknél. Egy nő úgy a legszebb ha hosszú haja van.

Veled értek egyet, jó vagy így és biztos vagyok benne hogy jól is áll.

18/F

2014. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki vonzom az ilyen pasikat :(

Megint a hajamon problémáznak. Nem értem, tényleg nem. Szerintem már-már undorító lennék rövid hajjal...

2015. máj. 24. 23:36
 14/18 Interferencia ***** válasza:
Hacsak nem legalább térdig ér, nem értem. Tényleg, meddig is?
2015. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fura a baratod

En imadnam a hajad, foleg ha legalabb mellig ero barna haj.

Azok a gyengeim.

2015. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyjából a derekamig ér és barna színű. Ha vki tudna tanácsot adni, annak küldenék képet priviben.
2015. máj. 25. 09:16
 17/18 Interferencia ***** válasza:
És nincs semmi extra? Mitttudomén, kék színű, madár lakik benne, évente mosod, becézgeted, vagy bármi?
2015. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Semmi. Se festés, se melír, nincs fura formára vágva, foglalkozok vele, még az illata is jó...
2015. máj. 25. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!