Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha én szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha én szeretem hogy hosszú a hajam?

Figyelt kérdés

A barátom az szeretné (néha már egyenesen követeli) hogy vágjam le a hajam. Pedig én imádom hogy hosszú, sokat dolgoztam érte hogy olyan legyen, amire büszke lehetek. Ha levágatnám, mintha egy darabot vágnának ki a lelkemből. Lehet hogy nagyon nyálasan hangzik, de így érzek.


Amit pedig nem értek, az az hogy miért nem vagyok a barátomnak jó így? Mikor erre rákérdeztem azt mondta hogy így is jól nézek ki, de attól még rühelli a hajam.


Kezdem úgy érezni hogy kettőnk kapcsolata veszett ügy...


Nektek mi a véleményetek?


L


2014. dec. 21. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék ilyen kapcsolati problémákkal küzdeni. H lehet egy hajat rühelleni..
2014. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baja vele? A srácok általában inkább a hosszú hajat szeretik. Amúgy én sem vágnám le, hiába kérné, oké, hogy szeretnék neki tetszeni, de mindennek van határa :)
2014. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rühelli a hajad? Valami nincs rendben vele..
2014. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátodnak ferde hajlamai vannak, azért akar neked fiús hajat.
2014. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a barátodat!!!!
2014. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A nők egyik éke a haj, A HOSSZÚ HAJ. (A másik pedig a szeme.)

Ja, és én például rühellem a rövid hajú lányokat. Olyan mintha egy férfivel lennék kapcsolatban.


Úgy, hogy azt ajánlom VÁGD KI EZT H*LYE GYEREKET, és találj helyette egy normális felfogású igazi férfit.

2014. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

:D emiatt biztos nem veszett ugy a kapcsolatotok, uramatyám :DDDD nevetek rajtatok.

ez legyen a legnagyobb problémátok ;)

2014. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de én undorítónak tartom a rövid hajú nőket.
2014. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Így látatlanba is biztos szép hajad van. A hiba nem benned van, dobd ki a barátodat és keress egy olyan fiút, aki megérdemel, aki elfogad úgy, ahogy vagy.
2014. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha egy nőnek rövid haja van. Elhiszem hogy nála ez fordítva működik, bár furcsa nekem, de elfogadom. Csak akkor azt nem értem, hogy miért jött veled össze? Mert gondolom már akkor is hosszú hajad volt. Lehet hogy viccesen hangzik, de nálam szóba se jöhet rövid hajú nő, nem igazán tudok rájuk nőként tekinteni.
2014. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!