Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, hosszú ideje, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, hosszú ideje, ő miért nem szeret?

Figyelt kérdés

Tehát, elmondtam neki, hogy szeretem. Ő azt mondta, barátnője van, de utána csináltunk olyasmit, amit nem csinál az ember, csak azzal, akit szeret....

Mégse mondja soha, hogy szeret.

Azt mondja, a barátnőjét nem hagyja el miattam. Akkor most mi van?

Nem tudom őt kiverni a fejemből(megpróbáltam). Hogyan felejtsem el, vagy hogyan kellene viselkednem, hogy szeressen? Hogy komolyan vegyen?

Köszönöm a tanácsokat előre is :)



2014. nov. 16. 06:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 17 éves lány vagyok.
2014. nov. 16. 07:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem szeret téged.Lépj tovább.
2014. nov. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
no jól van, de hogyan?
2014. nov. 16. 07:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőled eleve nem korrekt, hogy olyan embert szeretnél, aki foglalt. Szerintem csak jól szórakozik, "legyezgeted", az önbizalmát. Hagyd a fenébe és keress egy független fiút:)
2014. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az eggyik barátnőmnek is ehez hasonló "problémája" volt.Neki segített hogy többet volt a barátnőivel,barátaival.Odafigyelt magára,többet járt sétálni meg ilyenek.Többet volt emberek között és ezalatt az idő alatt sok mindenkit megismert,és megtalálta új szerelmét is. :) Ismerkedj és akkor egy idő után talán könnyebb lesz elfelejteni..Remélem segítettem kicsit. :)
2014. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Lány létedre te kezdtél el "udvarolni" egy fiúnak?! Nem kellett volna így megaláznod magad! Pláne, hogy tudtad, barátnője van! Ilyet nem tesz az ember, ennél több önérzet kellene egy lánynak!!! Majd elmúlik, egy-két év múlva kihevered, de máskor ne te kezdeményezzél fiúnál, illetve ne ilyen nyíltan.
2014. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs annál nyomorúságisabb mint,amikor egy csaj egy barátnős pasira nyomul 1000-el.Nekem egy osztálytársam lány ilyen es undorodom tőle :p te ne legyel ilyen!
2014. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!