Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok és nők! (De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok és nők! (De írhatnak srácok is) Véleményetek szerint kik néznek ki legjobban és legrosszabbul az alábbi személyek közül? Miért pont ők?

Figyelt kérdés

Abszolút véletlenszerűen válogattam össze pár képet teljesen hétköznapi vagy annak tűnő emberekről. (Remélem egyik sem híres vagy celeb a neten csak hétköznapinak nézett ki). (forrás: facebook, myvip, google kereső, "fikablogok").


Szóval a képen lévő 20 alak közül melyik a legjobban kinéző 3 személy és a legrosszabb 3? (arc a lényeg más nem is látszik sok esetben). Illetve bónusz kérdés ha nem vagyok indiszkrét: Melyikük a "legátlagosabb"?


Mielőtt jönnének a "magas labdák" leütöm őket: Nem én nem vagyok rajta a listán (majd bolond leszek magam is beválogatni), nem nem vagyok meleg, nem nem vagyok őrült nem nem vagyok egy paint-mágus sem (de ezt majd látjátok)


Korotok és nemetek írjátok ki, ha publikus... Jó lenne tudni az írók melyik korosztályt erősítik.


[link]



#nők #választás #lány #arc #szépség #véletlenszerű alakok
2014. dec. 16. 23:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
1.a tuti befutó *_* mert lázadónak néz ki mint én és goromba arca van.
2014. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Bocs itt a többi : legjobb :1 talán a 9 se rossz. Átlagos a 13 ,11, 5 ,7, 19 a többi nem tetszik és az átlagosak se tetszenek .
2014. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!