Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden G-pont orgazmus "spricc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden G-pont orgazmus "spricceléssel" jár?

Figyelt kérdés
Nemtudom minek nevezzem igazából. Csak sok helyen olvastam hogy ilyenkor ez (is) van. De ez minden orgazmusnál van? Tehát ha nekem g-pont orgazmusom van akkor mindenképp kijön valami? Eddig még csak csikló orgazmusom volt.
2014. dec. 6. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem-nem.
2014. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mikor lesz az? Mit kell ahhoz csinálni? Vagy ez ilyen orosz rulett szerint, vagy jön vagy nem? Valaki világosítson fel légyszives:(
2014. dec. 6. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Leginkább adottság kérdése, valaki képes rá, valaki nem. De sokan állítják, hogy van rá technika.
2014. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedvesem, miért nem olvasol utána?
2014. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én nem szeretném hogy ez megtörténjen, ha esetleg arra kerülne a sor hogy valaki megujjazzon, és azt hiszi hogy bepisiltem vagy valami.. én nemtudom, nem szeretném hogy ez legyen, ezért kérdezem.
2014. dec. 6. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy egész egyszerű technikája, de nagyon pontosan és határozottan kell végrehajtani. Tapasztalatom szerint aki képes G-pont orgazmusra, az vagy spriccel is, vagy érez egy nagyon erős pisilési ingert de nem jön belőle semmi. Ami viszont minden esetben együtt jár vele, az egy görcsös hüvelyösszehúzódás. Félni nem kell tőle, vízszerű, színtelen szagtalan folyadék spriccel ilyenkor, nem pisi.
2014. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én megalázónak fogom érezni ha ez megtörténik :(
2014. dec. 6. 18:51
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Na de miért?
2014. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mi férfiak nem érezzük megalázónak ha spriccelünk (épp ellenkezőleg) akkor nektek sincs rá okotok!
2014. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!