Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont ebbe a fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont ebbe a fiúba szerettem bele?

Figyelt kérdés
Mindig jó tanuló voltam, és nem akarok beképzeltnek tűnni, de azért túl hülye se vagyok. Úgy képzeltem el, hogy hozzám egy hasonló szint fiú illik és olyan lesz a barátom. Most viszont beleszerettem egy fiúba aki nem hülye (3-as tanuló) de nem is olyanok a jegyei. Nagyon jól el lehet vele beszélgetni, mert értelmes csak a tanuláshoz való hozzáállásával van a gond..Miért pont bele mikor soha nem ilyen fiúról álmodtam?

2014. nov. 28. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeress belém inkább. Ezt még soha senki nem bánta meg. Meglátod. Gyere.
2014. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azert mert a szivnek nem lehet parancsolni.
2014. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl okos sem vagy, ha az alapján állítod fel a mércét, kinek mekkora a szorgalma. :)

Egy jó tanuló sem feltétlenül okos csak tud magolni.

2014. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaguár Pacsi. Az okos ember nem feltétlen jelent érzelmileg intelligens embert. Lehet egy kettes tanuló is értelmesebb érzelmileg, mint egy kitűnő.
2014. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges, hogy az a fiu ertelmesebb nalad. Mar bocs, de az ember nem ugy valaszt partnert, hogy milyen tanulo a masik. Lehet neked jo megy a tanulas, de elettapasztalatod, emberismereted meg 0.
2014. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát Jaguar jól beszél.

Ez kb olyan ,hogy lenézed emiatt . nem szó szerint mondod ki,de alábecsülöd. ez a szerelemben egyáltalán nem szempont ,hogy kinek hanyas az átlaga , legalábbis normál esetben. ha neked igen,akkor ez egy másik eset,amit rossz oldalról nézel.

2014. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, ezt akartam elkerülni, hogy ezt higgyétek rólam :( És tényleg igaza van jaguárnak, nem lehet a jegyek alapján eldönteni, ki milyen ember, hisz az nem az értelmet tükrözi, azért is írtam, hogy a fiú nagyon értelmes, jól el lehet vele beszélgetni. Több olyan ismerősöm is van aki 3-as tanuló, de több esze van mint nekem.

Azt, hogy olyan fiút képzeltem el magam mellé, aki "velem egy szinten" van azt úgy értettem, hogy mondjuk a kvantumfizikáról is tudok vele beszélgetni, de valahogy ezeket a dolgokat elfelejtem, amikor vele beszélek, egyszerűen elvarázsol mennyi mindenhez ért.

És abban is igazatok van nem volt tőlem túl intelligens dolog ez alapján eldönteni, csak nekem ez eddig fontos volt, túl felszínes voltam :(

2014. nov. 28. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom hanyadikosok lehettek, de hidd el nekem, hogy senkit nemérdekel, senki nem nézi, hogy te ovodában hanyas voltál zsírkrétában. És ha egy fiú az utolsó évét megnyomja, vagy cska szimplán odafigyel órán is bejuthat egyetemre ahonnan sokszor diplomával jön ki. Ha tetszik el ne ítéld a jegyei alapján, mert nem egy meg két ismerősöm nem jutott még csak egyetemre sem, általánosba meg sztának voltak kikiáltva énmeg miért nem tanulok többet. Én bentvayok egyetemen a legtöbbjük meg nincs bár hozzátenném, hogy én órán odafigyeltem és ilyenek miatt nemvoltam kitűnő, mert nem tanultam meg szavakat meg verseket.
2014. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem egy "jó tanuló" ismerősöm van aki hiába, négyes-ötös de hülye mint a seggem :D
2014. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem nézem le a fiút, nagyon értelmesnek tartom, így hogy megismertem, csak eddig még nem találkoztam ilyennel és szűk látókörű voltam, az itteni válaszok ráébresztettek, hogy én se lehetek sokkal értelmesebb, hogy tényleg eldöntöttem ilyen alapján, hogy ki illik hozzám ki nem :(
2014. nov. 28. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!