Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok és nők! (De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok és nők! (De írhatnak srácok is) Véleményetek szerint kik néznek ki legjobban és legrosszabbul az alábbi személyek közül? Miért pont ők?

Figyelt kérdés

Abszolút véletlenszerűen válogattam össze pár képet teljesen hétköznapi vagy annak tűnő emberekről. (Remélem egyik sem híres vagy celeb a neten csak hétköznapinak nézett ki). (forrás: facebook, myvip, google kereső, "fikablogok").


Szóval a képen lévő 20 alak közül melyik a legjobban kinéző 3 személy és a legrosszabb 3? (arc a lényeg más nem is látszik sok esetben). Illetve bónusz kérdés ha nem vagyok indiszkrét: Melyikük a "legátlagosabb"?


Mielőtt jönnének a "magas labdák" leütöm őket: Nem én nem vagyok rajta a listán (majd bolond leszek magam is beválogatni), nem nem vagyok meleg, nem nem vagyok őrült nem nem vagyok egy paint-mágus sem (de ezt majd látjátok)


Korotok és nemetek írjátok ki, ha publikus... Jó lenne tudni az írók melyik korosztályt erősítik.


[link]



#nők #választás #lány #arc #szépség #véletlenszerű alakok
2014. dec. 16. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyformán rossz mindegyik. Talán a 19 a legrosszabb.

20/L

2014. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a három legjobb szerintem az 5ös, 8as, 18as, a

legkevésbé tetsző pedig az 1es, 10es, és 19es. talán a 16ost mondanám a legátlagosabbnak külsőre.


egyébként nagyon szimpatikus vagy a stílusod alapján :)


20/n

2014. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

12 egy elhízott Travolta! :D


Egyébként a Myvip még létezik?

2014. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

legjobb: 5, 9 ha rövid lenne a haja, 13


legrosszabb: 4,6,19


legátlagosabb: 7


19/L

2014. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Senki sem tetszik a képen látható pasik közül, de ha már kategorizálni kell, akkor:


Legjobb: 18, 5, 1

Legrosszabb: 12, 4, 6

2014. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én is azt gondoltam rögtön, h rajta vagy a képek valamelyikén, sőt tippem is volt, h ki lehetsz :D
2014. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lányok nektek nem tetszik a 19es? :o

Én férfi szemmel azt gondoltam volna ő lesz a top pasi...

2014. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Én is azt hittem hogy legalább dobogós lesz sokaknál, de eddig ő a citrom-díjas

2014. dec. 17. 00:14
 9/12 anonim ***** válasza:

9-es, ha rövid lenne a haja, mást nem tudtam írni :D

Amúgy az izomagyon én csak csodálkozni tudtam, sokaknak nem jön be, sőt általában a cicababák köre az ilyen :)

2014. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 17-es nagyon hasonlít rám :O
2014. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!