Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi olyan hihetetlen egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan hihetetlen egyes srácok számára abban, hogy messze nem ugrálnak a pasik minden lány körül, sőt, sokaknál még az is ritka, hogy valaki leszólítja őket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 01:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akinél eddig kezdeményeztem, arról kiderült később, hogy nála is hatalmas sor állt, pedig így utólag belegondolva nem sok minden tette ezt indokolttá.
2014. dec. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért mert a férfiak kezdik megunni a hálátlan Kur.... ákat!!

Nem hihetetlen, mert vagy nem érdekled a pasikat ergó ronda vagy vagy igénytelen gusztustalan-ság!!!

Ha nem ez vagy! Akkor vagy túl jó csaj vagy és a normális srácok nem mernek oda menni, mert ugye a jó csajok a kib@ szo tt bun kó állatokkal járnak! Avagy másképp a menő csávókkal!!

Ezt megtanultuk a középsuliban!

És tudod amikor 30nő-höz mész oda, és beszélgetsz, majd egy két hét ismeretség után rájösz,hogy kurv ára nem akar semmit csak húzza az agyad mert t ök poén, vagy ő csak gondolta barátok lesztek, hát persze aranyom azért megyek oda vadidegenként mert kell egy új barinőő!! :) Szá nalmas gondolkodásotok van ez a helyzet! + Bizton állíthatom, hogy csak a pénz és a sárm kell minden nőnek!!!

Szóval ezek után nagyon megunod a dolgot, és sz arsz a világra, éled a magad életét, és néha lefektetsz egy két nőt. Aztán ha jön egy olyan aki igazán kell ahoz majd úgyis oda fogsz menni. Ennyi 25éves Férfi vagyok amúgy!

2014. dec. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Noydra ***** válasza:
12: Én 15nek néztelek ezzel a mondókával.:D
2014. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az tenyleg igaz, hogy meglatjak, hogy lany vagyok es egybol irmak vagy tizen. Na de milyenek? ... Egy selejt erdeklodesevel sokra megyek (sok selejtevel). Es akkor itt jon a masik resze: egy pasi nem csak egy lanyt ugral korbe, hanem kb az osszeset, sok vasat tart a tuzbe. Egy lany egyszerre altalaban csak egy irant erdeklodik komolyabban.. Es mi van ha az az egy mellette meg masik 10 lanyt szedit?
2014. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!