Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ritka, hogy bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, hogy bennem nincs megfelelési vágy és versenyzési láz, mint a fiatalok többségében?

Figyelt kérdés

Elég sok helyről hallom, hogy a mai fiatalok elég nagy megfelelési kényszerük van a kiszemeltjük felé és úgy fogják fel a párkeresést, mintha olyan nagy verseny lenne, mint az állat világban. Én úgy vagyok vele, hogy rohadtul nem akarok megfelelni senkinek sem csak magamnak. Szerintem rég rossz, ha másoknak akarunk megfelelni, mert feszültek leszünk és elég sok szar dologgal jár ezt már egyszer megtapasztaltam.

Nekem nincs jó fizetésem, se saját autóm és megtakarításom sincs még se érzem magam kevesebbnek, ha esetleg megismerkednék egy olyan csinos lánnyal aki többet ért el az életbe és vonzódnánk egymáshoz nem torpannék meg attól, hogy megismerkedjek vele, mert szerintem sokkal fontosabb a szeretet, érzelem, mint az anyagi dolgok és az elért sikerek.


2014. okt. 10. 10:30
 1/6 CptTomato ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is, sokan lustának titulálnak.

Azt azért hozzátenném hogy van némi önbizalom problémám.

De ettől független nem érdekel senki és semmi véleménye rólam. Az álmaim/céljaim megvalósítása az egyetlen mozgató rugó bennem. De hogy a kérdésedre válaszoljak,szerintem annyira nem ritka... inkább csak azok kerülnek előtérbe akik "törtetnek" és exhibicionisták.

2014. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom, hogy a törtetők előnyben vannak, de nem érdekel, nem akarok másokat követni birka módjára.
2014. okt. 10. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én azért nem vagyok ilyen nyugodt és elégedett, mert sajnos pontosan látom, hogy aki nem kapja össze magát, és nem született alapból nagyon nagyon jó pasinak, annak elég kevés az esélye, hogy legyen egy vonzó nője.
2014. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy kinek ki a jó pasi azért elég relatív, nyilván kell egy normális megjelenés, de egy kis sporttal ésszerű táplálkozással, ruhával, higiéniával ezt ellehet érni.

Amúgy régebben bennem is volt megfelelési, törtetési vágy és inkább hátráltatott, mint előbbre vitt volna, most meg hogy csak magamnak akarok megfelelni nyugodtabb vagyok sokkal.

Szerintem csak pozitívan kell gondolkozni és hinni kell, hogy sikerülni fog.

2014. okt. 10. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Na és milyen sikereid vannak a nőknél?


Papolhatunk gondolatokról, ideológiákról a témában, de a végén csak az a mérvadó, hogy mennyi lánnyal dugsz, vagy hogy dugsz-e egyáltalán.

2014. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A buta primitív embereknél mérvadó ez.
2014. okt. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!