Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi olyan hihetetlen egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan hihetetlen egyes srácok számára abban, hogy messze nem ugrálnak a pasik minden lány körül, sőt, sokaknál még az is ritka, hogy valaki leszólítja őket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magadról beszélsz?
2014. dec. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem csak magamról.
2014. dec. 9. 01:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a jó csajokra vagy legalább aranyos, kedves és közepes kategóriás legyen, nekem ezmég jobban beis jön gondol mindenki, de elég ha felmész egy társkeresőre például Badoo-ra és ott meglátod, hogy kb 80-szoros külömbség is van és szerintem még keveset mondtam.
2014. dec. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a társkeresők netes oldalak miatt hiszik ezt.Meg a szórakozóhelyek miatt.
2014. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki gyakorira hogy ismerkednél és lány vagy meg kedves és még szép is 5 perc se telik el hogy legalább egy tucat normális rádirjon, pár óra alatt a 20-ból már csak van neked való... egy fiunak hónapokig kell szenvednie irogatnia, eltűrnie a visszautasításokat, ennyi.
2014. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A lényeg a lényeg:

-Ha egy pasi elkiáltja magát az út közepén: Dugni akarok! -kinevetik, lehurrogják, lesajnálják.

-Ha egy nő kiáltja el magát az út közepén: Dugni akarok! -egyből lesznek jelentkezők.

2014. dec. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nemcsak a dugni vágyók a lényegek, ha 90% dugni akar még a 10% "normális"-ból ami 475/óra, abból is lehet válogatni...
2014. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De elég ha csak itt a GYIK-en írja ki egy lány, hogy ismerkedni akar: privátözön

A pasi örüljön ha kap egy-két levelet.

2014. dec. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jólvan mán olyan mintha mi a menstruáció miatt panaszkodnánk folyton evolúció biológia.
2014. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert ugrálnak.

Csak az olyan pasi ritka, amelyik tetszik is neki.

De a fiúval pedig az a helyzet, hogy jó ha 100 lányból 1 válaszol neki valamit, ami nem durva elutasítás.

2014. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!