Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy anya fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy anya fia szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
melyik az a blog? :D
2010. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Bizony létezik. Sőt, hogy meglepjelek, minden ovis korú fiú a mamát akarja feleségül venni. Ha beszél róla, ha csak álmodja, de így van. Aki pedig sérül ebben a korszakban ezzel kapcsolatos dologban, az lehetséges, hogy megreked ezen a szinten. Felnőtt korában is az anyuciba szerelmes. Sajnos ez van ahol be is teljesedik. Ez bizony vérfertőzés. Szerintem ritkább, mint amikor apa-lánya szex van.
2010. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
A cigányoknál és az állatoknál létezik
2010. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

A harmadik válaszoló vagyok.

Eszembe jutott, hogy volt korábban egy oldal "A fiúgyermek szexuális kihasználása" címmel, ahol egy csomó ilyen esetet soroltak fel, meg olyant, hogy a srácot a tanárnője elcsábította, (bár ha a fiú is benne van, akkor szerintem az nem kihasználás) de most már nem találom azt a site-ot.

Egyébként a pedofilok gyakran azokból lesznek, akiknek volt az anyjukkal, vagy idősebb nőrokonukkal ilyen kapcsolatuk.

2010. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
fúúúúúúúúúúj neeeeeeeee! létezik de természetellenes fúj
2010. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%
Apa-fúról már hallottam, de biztos van ilyen is.
2010. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
13%
Van, és ez egy beteg dolog. Miden kisfiú szerelmes az anyukájába, de ezt kinövik. Ha bármelyik fél ezt a vizsonyt fenntartja az beteg
2010. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Azta**rva, majdnem hánytam amikor megláttam ezt a kérdést!:S
2010. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos létezik.Persze nem a gyemek kori a baj amikor természetes hogy egy fiú szerelmes a saját anyukájába sőt ez nagyon szép.Viszont a felnőttkori az nagy baj, ha véletlenül valaki felizgul az anyukája látványára hiszen nagyon sok csinos anya van, az még nem baj, de ennyi a többi az már nagy baj ....
2010. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
én is szerelmes voltam az anyámba,azóta változtak a dolgok:) most a 30 feletti nők tetszenek,21f vagyok!
2010. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!