Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rejtélyes módon ért véget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtélyes módon ért véget a kapcsolat, és elkezdett elszáradni a tőle kapott virág! Létezik olyan, hogy a virágok megérzik ezt? Valakinek volt már ilyen esete?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit hülyén hangzik! De kiváncsi vagyok rá, hogy ti mit mondtok erre az egészre :)
2009. márc. 27. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kicsit hülyén hangzik. :)

Az a virág lehet sosem ért a kezéhez, bement a boltba, kifizette, becsomagolták, elvitte neked és kész.

2009. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy hozzá ért e a virághoz vagy sem... nah de mind1...
2009. márc. 27. 19:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanról hallottam,hogy ha virágot kapsz valakitől,azt ki kell dobni miután elkezdett száradni. Ha nem dobod ki,megromlik a kapcsolatod az illetővel.
2009. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok. De ez csak babona.
2009. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a babonákban...
2009. márc. 27. 19:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

halottam egy két ilyet ismerőseimtől h kapott rózsát valentin napra,és még 3 hét mulva se kezdett elszáradni...náluk hatalmasa a szerelem

meg vki kapott rózsát a barátjától és másnapra elhervadt az egész. Nekik nem is volt jó a kapcsolatuk,a srác összevissza csalta a barátnőjét

2009. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer évekkek ezelőtt borostyánt kaptam(ugy szedte!) a kedvesemtől,a 4 tőből 1 tönkrement.váltig állíthatom,hogy ameddig a növény élni fog,a kapcsolatunknak,szerelmünknek sem lehet vége.
2009. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A virág egy idő után akkor is elkezd száradni, ha nem megy tönkre egy kapcsolat! Ebbe semmi boszorkányság nincs :P

Én nagyon sok virágot kaptam a volt barátomtól, már a kapcs elején, 3 évig voltunk együtt, és az összes elhervadt rózsát, mindent megtartottam a mai napig.

2009. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg kéne locsolni? ;)
2009. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Véget ért a kapcsolat --> gondolom már a virág sem olyan kedves számodra, mint régen, nem lehet, hogy kiszáradt? ;)


Amúgy kísérleteztek már virágokkal és különböző hatásokkal rájuk. Pl zenével (A metal-t kedvelték a legjobban :D) De nagyon sok dolog hat a növényekre is. A te aurád befolyásolhatja, de a jövődet nem fogja megmondani.

2009. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!