Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rejtélyes módon ért véget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtélyes módon ért véget a kapcsolat, és elkezdett elszáradni a tőle kapott virág! Létezik olyan, hogy a virágok megérzik ezt? Valakinek volt már ilyen esete?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit hülyén hangzik! De kiváncsi vagyok rá, hogy ti mit mondtok erre az egészre :)
2009. márc. 27. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze lenne egy virágnak az emberi érzelmekhez? A virágnak valószínűleg nincs tudata, hogy bármit megérezzen.
2009. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet köze.. voltak mostanában kísérletek ezzel kapcsolatban. Pl a víz szerkezete is megváltozik állítólag, ha más érzelmeket éreznek a közelében az emberek. (Ha pl. gyűlöletet összekuszálódott a szerkezete).


Az egyetemen mesélte egy tanárom, hogy egy általános iskolában egy tanárnő végzett az osztályával csíráztatós kísérletet. Az egyik babot utálni, a másikat szeretnie kellett az osztálynak, a harmadikkal pedig közömbösen viselkedtek.

Azt a babot amit szeretniük kellett becézgették és szépeket mondtak neki. Nagyon hamar ki s csírázott és teljesen túlszárnyalta a többit.

Az amelyiket nem szabadott szeretniük kicsírázott de megállt a növésben.

Egy idő után azonban beindult és lekerülte a másik kettőt. A tanárnő úgy gondolta, hogy a kísérlet ezek szerint sikertelen volt.

Az osztály azonban ezek után bevallotta, hogy megsajnálták azt a babot, amit utálniuk kellett volna. Ezért azt kezdték el becézni, ezért nőtt ilyen nagyra.


Szóval mindenki döntse el mit hisz. :)

2009. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak olyanról hallottam,hogy ha virágot kapsz valakitől,azt ki kell dobni miután elkezdett száradni. Ha nem dobod ki,megromlik a kapcsolatod az illetővel."


Én ilyet nem hallottam, de egyébként a barátommal már lassan másfél éve vagyunk együtt, és megvan még az a rózsa, amit először kaptam tőle... nekem szép emlék, és nagyon jól megvagyunk annak ellenére, h a rózsa elszáradt...


Amúgy ez a "babos" nagyon érdekes :D

2009. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Locsolom én ;) úgyh még nem teljesen száradt ki, kicist még él :) és remélem hosszú ideig :P


Ez a babos történet nagyon érdekes volt számomra is. Lehet nekem is becézgetnem kellene virágomat?? :P

2009. márc. 27. 21:37
 15/18 anonim ***** válasza:
a virágok jellemzően elszáradnak egy idő után ...
2009. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De úgy becézgesd, hogy nem látja senki, mert akkor lehet kapnál egy nem retur jegyet ;)
2009. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindenképpen igyekezni fogok ;)
2009. márc. 28. 16:29
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A tanárnő, aki a babos kísérletet végezte az osztállyal, biztosan agykontrollos volt. ;)

Ak-n tanítják ezt a kísérletet, arra szolgál, hogy bemutassa a puszta gondolat teremtő erejét. A növények - és valamennyi életforma a Föédön - vevők a gondolati üzenetküldésre és reagálnak az emberi érzelmekre is. Ezzel kapcsolatban számtalan kísérletet végeztek, mind nagyon érdekes, és mindegyik alátámasztotta a fentebbi feltevést, miszerint a növények (is) érző lények.

A kérdésedre a válaszom pedig IGEN, sztem elképzelhető, hogy a növény azért ment tönkre, mert a kapcsolat is tönkre ment. Természetesen nem mondom, hogy 100%, de van rá esély! Furcsa, éppen ma olvastam az Elixír magazinban egy olvasói kérdést, ami megdöbbentő módon hasonlít a Te kérdésedhez. Ott az olvasó egy idős, beteg néni növényeit gondozta hosszú ideje, és azt kellett tapasztalnia, hogy úgy száradtak el a növények, ahogyan a néni állapota romlott...

Furcsa, ijesztő és izgalmas dolgok ezek. ;)

2009. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!