Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik nagyon jó barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nagyon jó barátság, egy nagyon jó kapcsolat után, ami véget ért?

Figyelt kérdés

Ti hisztek ebben? Vagy ha már nem vagytok együtt, inkább hagyjuk a másikat, és ne találkozgassanak barátilag? Már kb két hónapja kettő és fél hónapja szakítottunk, de azóta mindig keres msnen mindig ráír, volt h felhívott, vagy írt sms-t... felhozta h lenne e kedvem találkozni ... most már minden nap látjuk egymást ( suli miatt), de így is felhozta h találkozhatnánk sulin kivűlis.

Ő szakított velem, 5hónapig voltunk együtt én a 3.hónapnál megcsaltam őt egy csókkal, megbocsájtott nekem , minden működött tovább, jó volt, de hirtelen egyik pillanatról a másikra minden megváltozott és szakítottunk... ő akarta a szakítást, utána újra összejöttünk, rá pár nap múlva, de egy hét után újra szakítás lett...

Szóval ő szakított velem, de mindig keres...és mondta h a nyáron elfolytotta az érzéseit h jó lenne újra együtt lenni, de ennyi nem tett semmit sem ennek érdekében... én nem fogok utána futni, úgy gondolom nem nekem kéne, főleg mer kiderült h a nyáron az előttem levő volt barátjőjével kavart egy kicsikét (csak csók volt köztük, de akkor is a volt barátnője....kitudja nincs e ott érzelem)...

Amikor kettesben találkoztunk mindig fogtuk egymás kezét, meg ölelések is voltak stb... de ennyi több nem... de most már nem fogom neki hagyni ezeket, hiszen barátok vagyunk csak.

Vajon mért csinálhatja ezt? Én így nem tudok tovább lépni, mer nem tudom/akarom lezárni vele, pedig tudom h erőt kéne magamon venni és kimondani mindent amikor pl a találozásnál vagyunk és kéz a kézben, de nem tudom megtenni...pedig így nem mehet tovább, igaz? Mit kéne tenni? Inkább szakítsam meg vele a kapcsolatot és barátilag se találkozzak vele? Én összejönnék vele újra, de nem szenvedek miatta, elvagyok...persze jobb lenne h ha együtt lennénk, de nem vagyok annyira magam alatt...:)


2009. szept. 10. 00:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja egyébként Ő 18/F én 16/L
2009. szept. 10. 00:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.... Eddig, akikkel ilyen történt az ismeretségi körömben, egytől egyig megszakadt hamar a baráti viszony. De persze nem lehetetlen, hogy utána barátok maradjatok, csak nagyon nehéz. De főleg attól függ, mi miatt történt a szakítás.

22L

2009. szept. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez előfordul, de ritkán. Rendszerint akkor van így, ha a szerelmi kapcsolat maga is egy hosszú barátság során alakult ki, hiszen ekkor van alapja a barátságnak a két fél között, és éppenséggel az együttjárás volt a rendkívüli eltérés ettől. Ha az első megismerkedést rövid időn belül járás követte, akkor az összejövés oka nyilván olyan volt, ami a szakítás utánra nem vihető át. Ekkor a szakítást követő barátság hamar formálissá válik és leépül, bár az persze gyakori, hogy évekig megemlékeznek egymásról, egy-kétszer találkoznak.
2009. szept. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátság meg megmaradhat, de nem "igazi barát"! Csak olyan általános...! De szerintem ez is csak akkor maximum, ha mindkét fél úgy látta jónak, hogy vége legyen! Ha az egyik fél szakított és a másik félnek még voltak tervei, álmai és szerette is a párját...akkor nem hiszem, hogy működne! A "sértett" fél részéről úgyis megmarad az a tüske!
2009. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!