Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonpár éves fiúk, ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonpár éves fiúk, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok és megtetszettünk egymásnak egy 21 éves fiúval élőben. Sokat beszéltünk/hülyültünk fb-n, aztán áthívtam hozzánk. Itt is beszéltünk órákig éjszaka, aztán megcsókolt. Aztán le akart tapizni mindenhol, amit nem hagytam, aztán le akart feküdni velem, amire szintén nemet mondtam. Láttam rajta, hogy megsértődött és el is húzta a csíkot, de azóta nem keres. Ha ráírok, válaszol, de ő magától nem. Pedig én is le akartam feküdni vele, csak nekem kellett volna még valamennyi idő..

Nem is az, hogy járjunk, de azért az, hogy ismerkedjünk, meg hogy finomabban közelítsen, ne ajtóstól a házba.

Hosszabb távra szeretnék szexpartnert, nem csak 1 alkalomra, ezért visszakoztam.

A kérdés: mostmár hagyni fog a francba vagy még várjam, hogy keres majd?


2014. okt. 22. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha le akarok feküdni vele az a baj. Ha nem akarom megdugni meg az a baj.
2014. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ha még akarok valamit ettől a sráctól, nekem kell keresnem, ő nem fog?
2014. okt. 22. 23:26
 13/14 LeftBehind ***** válasza:
Igen, jól összefoglaltad.
2014. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Keresett azóta?

Szerinted mitől változna ez meg?

2014. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!