Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van a férfiakkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van a férfiakkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy bizonyos férfiak, mikor megismernek egy nőt hajtanak, mint a bika a szexre, szinte mindenre képesek, aztán egy idő után minden megváltozik és már nem jön annyiszor szóba és nem kívánja annyira és az a kifogás és a tipikus mondat:hogy "nem veled van a baj, hanem én vagyok ilyen."

Majd az egészből az jön le egy idő után, hogy a nő a szexmániás és ő akarja az egészet.

Ezt mikor és miért teszik a férfiak? (Két eset is volt, az egyik egyből megkapta a szexet a másiknak kicsit várni kellett, de ez lett a vége)

FÉRFIAK véleménye érdekelne! Most nem sok kedvem van női találgatásokra, agyalásokra és meglátásokra(nekem is van ép elég gondolatom, csak érdekel mit írnak a férfiak, akiknek volt már ilyen vagy tettek már ilyet)

Értelmes válaszokat kérek szépen!


2014. okt. 7. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy jó az ágyban?
2014. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor hazudtak legfeljebb :D mert eddig egy se panaszkodott :D
2014. okt. 7. 08:44
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos az eggyes mond valamit. :/ Ez nem gyakori nálunk. :/
2014. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ilyenkor már állhat más nő a háttérben? vagy nem feltétlen?
2014. okt. 7. 08:46
 5/18 anonim ***** válasza:

"mert eddig egy se panaszkodott"


Azért még mert nem mondják, hogy rossz, még nem biztos, hogy jó!

2014. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én egy állandóan kanos szűz fiú vagyok.Nekem ez elképzelhetetlen lehetőség.
2014. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
akkor ezt most úgy értsem, lehet azért ilyenek, mert nem vagyok nekik elég jó?
2014. okt. 7. 08:50
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Azért ilyenek, mert a pasi előbb utóbb megunja a nőt. Te se ennél lelkesen ha éveken keresztül mindig ugyan az a kaja lenne terítéken minden nap. Még akkor se ha az elején az volt a kedvenc kajád...
2014. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Mert megkapta amit akart: a szexet! Ennyi.

Szexelni akart veled, és ez megtörtént. Ez minden.

2014. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem talán értem, de ha még valaki ír, azt megköszönném és az eddig válaszolóknak is köszönöm szépen!
2014. okt. 7. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!