Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van a férfiakkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van a férfiakkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy bizonyos férfiak, mikor megismernek egy nőt hajtanak, mint a bika a szexre, szinte mindenre képesek, aztán egy idő után minden megváltozik és már nem jön annyiszor szóba és nem kívánja annyira és az a kifogás és a tipikus mondat:hogy "nem veled van a baj, hanem én vagyok ilyen."

Majd az egészből az jön le egy idő után, hogy a nő a szexmániás és ő akarja az egészet.

Ezt mikor és miért teszik a férfiak? (Két eset is volt, az egyik egyből megkapta a szexet a másiknak kicsit várni kellett, de ez lett a vége)

FÉRFIAK véleménye érdekelne! Most nem sok kedvem van női találgatásokra, agyalásokra és meglátásokra(nekem is van ép elég gondolatom, csak érdekel mit írnak a férfiak, akiknek volt már ilyen vagy tettek már ilyet)

Értelmes válaszokat kérek szépen!


2014. okt. 7. 08:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez milyen jellegű kapcsolatban fordult elő veled kétszer? Tartós párkapcsolatban?
2014. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 csabika1971 ***** válasza:

Ez most lehet rosszul fog érinteni.

A sűrű szex ugyanazzal a nővel egy tapasztalt férfinek, kinek már nem ő az első. Csak akkor érdekes és izgalmas ha jó a szex.

Hogy neked mit mondtak egy dolog, én sem mondtam meg annak a csajnak, hogy béna aki az volt.

Ha ezen szeretnél változtatni, tanulj, nem szégyen.

Táncsásokat szeretnél? Írj privát.

2014. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

az lesz a megoldas, amit dowd irt.

azt nem hinnem, hogy rossz lenne veled a szex, talan lehet egyhangu, de ha te akarod tobbszor az azert inkabb azt jelenti, hogy te nem kaptad meg a rendes adagot. szoval en meg lehet, hogy inkabb a sracokban keresnem a hibat.

2014. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 csabika1971 ***** válasza:
73%

#13. Ha jó lenne az ágyban és nem benne lenne a hiba, akkor a rossz technikájú srác ettől függetlenül mindig rá akarna mászni.

De nem így van!

Ezért biztosan női részről van a hiba. Csak annyira álszentek voltak a pasijai, hogy a helyet, hogy tanítanák és segítenék, inkább hanyagolják.

2014. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem, nem tartós kapcsolat
2014. okt. 7. 09:41
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak a szokásos lesz...deszka effektus, + túl nagy hatalmat érzel a férfiak felett attól mert szexeltél velük. ;)
2014. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"túl nagy hatalmat érzel a férfiak felett attól mert szexeltél velük"


Ez gondolat nagyon ül. Bakátsolom :DDDDDDDDD

2014. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bögyös Dávid válasza:

Igen, ez van: megkapta, amit akart. Ha mindig a kedvenc kajádat eszed, bármenyire is szeretted, megunod, nem esik jól, hiába volt az elején la legjobb. Nem feltétlenül kell másik nőnek lennie a háttérben, épp ahogy mondtam, ellenkezőleg, valahogy elmegy a kedve. Volt pár szex, és valakinek anyi elég, és nem kell neki anyi, a nő a hétköznapjaivá váll. Amíg nem ismeri nagyon a nőt, lehet minden álma, de ha kiismerte, olyankor már nem anyira jó. Húsos a kedvenc kajád, de idő után észreveszed, hogy nem jó, mert a zsírt nem szereted, és viszont vann benne, emellett egyszer elolvasod a leírását, és látsz egy olyan feliratot, ami nem nagyon tetszik. Mintha nem is azt ennéd egy idő után, megváltozik az íze. Ezért történik ez a nőkkel is. Nem az a lényeg, hogy nem szeretné a nőt, vagy titokban mással is van, hanem azt, hogy hétköznapi, "unalmas", vagy inkább unalmasabb lett a szex, nincs benne különlegesség, amikor akarod megkaphatod a lányt, nincs miért harcolni, és hát milyen átlagos, unalmas tevékenységgé teszi így! Valamivel változást kell hozni a szexbe, és meg van oldva talán, ha tényleg ez a probléma.

Két dolgot szerethetnek a férfiak. Megküzdeni a lányért, vagy előszőr a lány ajánlja fel magát, akár szinte könyörög, hogy b@sza már meg, és lehet látni rajta, hogy akarja.

De egy ideje már tartó, megunt szex az nem ilyen, kellenek bele izgalmas, új dolgok, szerepjátéktól a... hát tényleg bármiig. Akár mogyorókrémet tesz a melbimbójára a nőnek a férfi, és lenyalogatja. JAz új dolgok sokszor izgalmasak, és az izgalmas új dolgok beindítják a férfit, legalábbis őt biztos, de a lányokkal, nőkkel is így van gondolom.


Valakinek meg mindegy, hogy hogy szexelnek, ezért egy bejáratott megszokott dolgot csinálnak, csak csinálják, ilyenkor jön elő újra, a meguntalak, mindegy nekem, kit dugok, úgyhogy megyek a következőhöz, na csá - akár azzal a kiegészítéssel, hogy amúgy már volt egy sokkal jobb csajom, na mentem.

máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!