Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonpár éves fiúk, ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonpár éves fiúk, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok és megtetszettünk egymásnak egy 21 éves fiúval élőben. Sokat beszéltünk/hülyültünk fb-n, aztán áthívtam hozzánk. Itt is beszéltünk órákig éjszaka, aztán megcsókolt. Aztán le akart tapizni mindenhol, amit nem hagytam, aztán le akart feküdni velem, amire szintén nemet mondtam. Láttam rajta, hogy megsértődött és el is húzta a csíkot, de azóta nem keres. Ha ráírok, válaszol, de ő magától nem. Pedig én is le akartam feküdni vele, csak nekem kellett volna még valamennyi idő..

Nem is az, hogy járjunk, de azért az, hogy ismerkedjünk, meg hogy finomabban közelítsen, ne ajtóstól a házba.

Hosszabb távra szeretnék szexpartnert, nem csak 1 alkalomra, ezért visszakoztam.

A kérdés: mostmár hagyni fog a francba vagy még várjam, hogy keres majd?


2014. okt. 22. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak meg akart ba szni. Így remélem érted, a hangsúly miatt írtam vulgárisan.
2014. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És ezek után még neked kellene? Pfff, ez gáz.
2014. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Anyám borogass...

Ilyenkor az van, hogy a srác azt csinálja amit minden értelmes srác csinálna ilyen helyzetben te pedig nem tudom hogy szeretnéd elérni a dolgokat és miért nem lehet ezt előre tisztázni.

Minek hívod át magadhoz és hagyod magad megcsókolni, ha aztán leállítod, pláne annak fényében, hogy szexpartnert akarsz?!

2014. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

ahogy a Jaguar mondja.


végülis teljesen logikus amúgy: hosszabb távra keresek szexpartnert, ezt úgy indítom, hogy elutasítom a szexet.

öhhh....

????

(egy lány)

2014. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Áthívtad, kezdeményezett, leráztad.

Ő tipikus férfiként gondolkodott, te meg tipikus nőként. Mindketten szexet akartatok, de férfiként nehéz felfogni, hogy te ugyan akarod, de nem most, hanem előbb ismerkedés, puszinyuszi, lelkizés, pluszkéthónap, stb, és majd aztán. Főleg 21 évesen nehéz felfogni, mikor legszívesebben a legyet is röptében, kétszer.

Ezt el kellett volna mondanod, felnőtt emberek vagytok, de nem gondolatolvasók.

2014. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na ezért ne kezdj éretlen fiúkkal.. Gyerekesek... 28F
2014. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3., nem a házba hívtam be, hanem csak az udvarra és beszélni.

Előre nem tudtam letisztázni, mert nem beszéltünk ilyesmiről, csak éreztünk, hogy tetszünk a másiknak. A csók után akartam rátérni, de nem volt lehetőségem, mert egyből szexet akart, aztán lelépett.

2014. okt. 22. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Csak tudnám, hogy miről képes két olyan ember órákig beszélgetni egymással akik kölcsönösen vonzódnak egymáshoz és mindketten kívánják a másikat?

Remélem nem a politikáról vagy az időjárásról beszélgettetek... De még, ha igen akkor is bele lehetett volna sűríteni némi utalást arra, hogy pontosan mire megy ki a játék, nem?

2014. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, volt rá utalás, de nem tudtam, hogy ő csak egyszeri alkalmat akart vagy nem mivel nem mondtuk ki konkrétan. Ezért utasítottam vissza, mert az egyszeriben nem lettem volna benne, utána meg nem tudtuk megbeszélni.
2014. okt. 22. 23:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy még szoktál neki írogatni.

Akkor talán másold be amit a kérdéshez írtál, ha benne van, akkor kezdtek tiszta lappal, ha nem elfelejted.

Csak rajtad múlik minden, feltéve ha megoldást akarsz, és nem csak sajnáltatni jöttél magad.

2014. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!