Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy legyen! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy legyen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy két hete fülig bele vagyok esve egy fiúba, aki pont az ideálom (a Kárhozottak királynőjéből Lestat hasonmása, de nem csak külsőleg nagyon durván hanem belsőleg is, néha cinikus és egoista:)) és amióta találkoztam vele folyton csak rá gondolok. Viszont sok csaj veszi körül de ő a többségüket el is küldi, legalábbis én úgy láttam. Én nem vagyok egoember, de tény hogy nagyon sok pasi odavan értem (így szoktam kinézni: világoskék szememhez fekete smink, derekamig érő fölül barnás, alul platinaszőke enyhén loknis haj, rövid farmernadrág, alá harisnya, combig érő fekete csizma, fekete top, felette fekete bőrdzseki). A baj az hogy még így sincs elég önbizalmam a sráchoz. Gondoltam-tudom hülye ötlet volt- hogy feltuningolom egy kicsit az önbizalmamat: az egyik barátnőm fél éve volt együtt a pasijával, ez a kapcsolat alapból sem tetszett nekem, így egy bulin rámásztam a srácra aki másnap itt állt a kapumban, hogy otthagyta a barátnőjét mert engem szeret, szinte könyörgött hogy legyek vele de elküldtem...tudom nem volt ez szép dolog, de nem tudom mit tehetnék vagy hogy hogyan léphetnék a másik srác felé! Vajon neki bejönnék? Nem is tudom...Ti mit tennétek a helyemben? Mit tanácsoltok? 20lány

2014. szept. 7. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A jeleket nézd, hogy szokott szerezni veled, meg ilyenek...beszélgetek már, vagy van közös társaságotok? :)

Amúgy nem ego, ha igy leírod magad, biztos csinos lehetsz a leírtakból...egyébként az önbizalom jó, es ne gondold, hogy jobb lenne hozzad, csak azert mondod mert istenited, ha megismerned lehet, annyira mar nem lenne tokeletes, nem azt mondom, hogy nem jönne be, csak nem emelnéd piedesztálra

2014. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!