Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy japan ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy japan ferjem legyen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én japán feleséget szeretnék, sőt kiköltözni oda. 21/F
2014. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 viktorvarga ***** válasza:
egyszer szerelmeslettem egy kinai csajba,mert anyira szépvolt.meg jol elvoltunk.(de semmi nemlett köztünk)japán az itt nemsok van azagáz.
2014. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát persze, nem is értem, miért vetül fel bárkiben, hogy nem lehet... Mindenki azzal házasodik akivel akar most már.

És az internet korában az sem baj, ha nem itt van, interneten simán lehet ismerkedni, pl. itt: interpals.net

Én is itt szereztem japán levelező társakat, mondjuk nem házasság céljából, de be lehet jelölni, hogy az ember kit keres, barátokat vagy kapcsolatot.

2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!