Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet újból beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újból beleszeretni valakibe? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult a sztori, de a lényeg, hogy még régebben beleszerettem egy nagyon jó barátomba. Nehéz volt, és sokáig tartott, de nagy nehezen túljutottam rajta, legalábbis azt hiszem. Teljesen reménytelen, hogy ő valaha úgy szeressen, mint én őt akkor. De mostanában úgy érzem, bármikor bele tudnék újra szeretni, és félek, hogy ez megtörténhet. Máig nagyon jó barátok vagyunk, talán ő az egyik legjobb. Félek, hogy elveszíthetem, mert még egy ilyen "kilengést" nem hiszem, hogy kibírna a kapcsolatunk. Arra gondoltam, hogy egy időre megszakítanám a kapcsolatot, de nagyon nehéz lenne, és neki is, főleg, hogy nem értené, azt hiszem. De olyan nehéz lenne neki ezt elmagyarázni. Az elmúlt érzéseimről sem tudok beszélni, pedig szeretnék - ebből is gondolom, hogy talán nem múlt el teljesen...

Irtózatosan nagy szükségem van rá, neki is rám, sosem volt ilyen jó barátom. Mindig is magányos voltam. Nem akarom, hogy egy idióta érzés tönkretegye ezt. Mit csináljak?


2010. jan. 16. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
gondolj mindig arra h barátok vagytok föleg a legjobbak
2010. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm... A szerelem nem "idióta érzés", hanem az egyik legkomolyabb dolog a világon. Egyrészt nem hal ki az emberi faj, másrészt országok sorsa múlik néha rajta. Tiszteld jobban a saját érzéseidet, és mások érzéseit is!


Mindenképpen el kell jutnod arra a szintre, hogy tudj beszélni róla. Addig nem vagy őszinte magaddal, sem vele. Takargatod a valóságot, ami sok energiát vesz el tőled. Ezt tedd!

2010. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. egy héttel ezelőtt, hasonló kérdést tettem fel: Mit tegyek, ha beleszerettem a legeslegjobb barátomba? címmel. nos eddig még nem tettem semmit, de, van egy pár jó tanács ott, ami neked is beválhat... teljesen átérzem, majd meglátod, ha elolvastad a sztorim.
2010. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, bele lehet szeretni valakibe masodjara is :)

Szerintem beszeljetek meg. A Baratsagotok is maradjon oszinta

2010. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Harmadik, rákeresek a tiédre is.
2010. jan. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!