Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe lehet beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe lehet beleszeretni valakibe a kb. semmi alapján?

Figyelt kérdés
Se telefon, se látvány, csak írás alapján.. nem tudom hova tenni ezt az érzést, azt sem tudom az e...vagy nincs is ilyen csak beképzelem????
2011. jan. 21. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs. Nem az illetőbe szerettél bele, hanem az érzésbe, hogy szeretnéd, ha szerelmes lennél, meg egy ideálképbe maximum, elképzelsz valakit valamilyennek. De ebből általában nagy pofára esés van.
2011. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se az illetőbe vagy szerelmes. Inkább jól esik a törődés, a figyelem amit a másiktól kapsz s eddig hiányzott. A szerelembe vagy szerelmes csak.
2011. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen osztom az első véleményét, igaza van!

Mondom ezt úgy, hogy kb. 1 éve velem is hasonló történt. Napi 5-8 óra msn, alig bírtuk abbahagyni, pedig nem voltunk tizenévesek, és másnap mennünk kellett dolgozni.

Amikor találkoztam vele, akkora csalódás volt... És nem csak külsőleg!

Első és utolsó randink volt:)

2011. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy illúziót szeretsz.
2011. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen egyetértek az előzőekkel. Velem is ez történt. Állandó msn-ezés után már úgy éreztem fülig szerelmes vagyok, aztán találkoztunk párszor és rájöttem, mekkora marha voltam. Egy ideig próbáltam elhinni, hogy ő az akinek elképzeltem, de újra és újra durván rácáfolt élőben. Nagy csalódás volt.

Szerintem ha meg akarod kímélni magad a csalódástól, akkor ne éld még bele magad az érzésbe.

2011. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek. Igazából te a vágyat kevered össze a szerelemmel. (Nem feltétlenül a szexuális vágyat!)

Beleképzelted az illetőbe azt, amire vágysz, és ebbe az álomképbe szerettél bele.

2011. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én fél évig beszélgettem egy pasival msn-en, nem is beszéltünk telefonon , sőt még webkamerán sem.(persze azért képet küldtünk egymásnak) az első találkozás után összeköltöztünk, ráadásul külföldön. ennek már két éve azóta is nagyon szeretjük egymást.már a babát tervezzük. tudom, hogy a kivételek közé tartozom, de én már az elején tudtam,hogy ez valami komoly lesz.
2011. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beleélted magad xd
2011. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vannak kivételek,neked is bejöhet.
2011. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a szentségtörésért, de szerintem Alekosz vetette fel jól a különbséget a két dolog között tegnap. Azt mondta, hogy igenis van különbség aközött, hogy beleszeretsz valakibe és hogy szerelmes vagy belé. Szerintem ez önmagáért beszél. Beleszerethetsz akár egy festménybe is, egy szép tájba, vagy egy gondolatba is, ugyanúgy, mint egy ember "részletébe", de szerelmesnek lenni belé az teljes embert kíván, és az már tényleg komoly és mély.
2011. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!