Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a fürdőgatya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a fürdőgatya?

Figyelt kérdés

A csajom hazaállított a kedvenc helyéről (Cal_onia) egy fecskével, mert már féláron lehet venni fürdőruhát, magának is vett, engem meg meglepett eggyel. Felpróbáltam, ő teljesen odavan érte, de mondjuk ő vette, szóval biztos nem fogja leszólni. Kívülállóként nektek milyen? Csináltam pár képet, közelebbit, távolabbit, bocs, ha sok, de legalább elég a véleményezéshez.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 19. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindenkinek jól állna, de nekem tetszik a kép alapján.
2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim válasza:
88%
nagyon szexi a srâc,rajta izgatô!ilyen pasi felveheti
2014. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
92%
Oó Isteneem *.*
2014. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Na, a kezdeti negatív indításhoz képest egész jól átfordult, ha jól számolom, 13-an vannak a pártján és 8-an ellene. :)
2014. szept. 15. 17:07
 35/63 anonim ***** válasza:
Undoritó
2014. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy akiknek nem tetszik, azoknak pontosan miért.


Én férfiként hordanék ilyen úszónadrágot. Persze arra figyelnék, hogy ne legyen átlátszó, takarjon. De a fazonja, vagy a színe, szerintem egyáltalán nem probléma.


Azok akik szidják, meg szokták nézni, hogy a nők milyen fürdőruhákat hordanak manapság? Na abból tényleg minden kilátszik. Alul-felül. Nem értem, hogy ha ez az esetükben nem probléma, őket nem szólja meg senki, akkor nekünk férfiaknak miért gáz fecske vagy boxer úszónadrágban lennünk? Ebből tényleg nem látszik ki semmi. Egy férfi még mindig kevesebbet mutat az intim területéből, mint amit a nők. Sőt, pontosabban fogalmazva egy férfi semmit sem mutat az intim területéből.


Én már azt is hallottam, hogy azt is gáznak tartják, ha egy férfi boxer fazonú úszónadrágban van, mert hogy rövid. Nem tudom mi rövid rajta. Ahhoz képest, amiket a nők hordanak, egy férfi úszónadrág szerintem mindent eltakar.

2014. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

hát vettem a fáradtságot és véleményezem. sztem a menő b-zik hordanak ilyet,akik azt hiszik,h mert vmi drága,attól még menő is.. De ez nem rád vonatkozik mivel nem te vetted. sztem vicces,én biztos kiröhögném,és a pasim is. a hasad amúgy jó,de a szőrős lábad,és a löttyedt karod nem.


Nekem jobban tetszik a boxer féle,az is kiemeli a farok formáját,ami lehet izgató is.

A barátnődnek meg mondd meg,h ne vásároljon össze-vissza minden sz-rt,ami akciós..

Még most amig nem késő,ha vele akarsz élni évekig.. :)


Ja és mégvalami. Amin már gondolkozni kell,h jól áll-e,abban csak feszengeni fogsz,rosszul érezni magad.


24L

2014. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nekem is barátnőm van de nekem ennél jóval feszülősebb.


fogalmam sincs miért, de ha víz éri szinte tapad ugyanakkor mégis úszonadrág. Szóval konkrétan látszik a farkam formája.


De barátnőm szereti és őt se zavarja engem sem.

2015. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
mármint nem ez van hanem nekem szürke de nagyon feszülős fajta.
2015. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
66%
Attól is függ, hogy ki hordja ezt a típusú fürdőgatyót. Mivel eléggé barna a bőröd, s nem vagy egy elhízott sertés, kimondottan passzol rád ez a színkombináció és a stílus is. Talán ott elöl azt a masnit (vagy mit) leszedném róla, mert úgy valóban kicsit buzіs. Egyébként ha jól tudom, a Hugo Boss nadrágok is hasonlóak. Szóval a helyedben bátran viselném.
2015. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!