Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a fürdőgatya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a fürdőgatya?

Figyelt kérdés

A csajom hazaállított a kedvenc helyéről (Cal_onia) egy fecskével, mert már féláron lehet venni fürdőruhát, magának is vett, engem meg meglepett eggyel. Felpróbáltam, ő teljesen odavan érte, de mondjuk ő vette, szóval biztos nem fogja leszólni. Kívülállóként nektek milyen? Csináltam pár képet, közelebbit, távolabbit, bocs, ha sok, de legalább elég a véleményezéshez.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 19. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
88%
Vicces, én fel nem venném.
2014. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
76%
Nekem felvehetnéd:)
2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
98%
Kiemeli a pöc.sö.det.
2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
97%

Nem rossz! Én sokat járok vízilabda meccsekre, úgyhogy nekem nem fura a fecske.

Dupla anyagú? Nem fog átlátszani, ha vizes lesz?

2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
65%

Pasim ilyet venne fel, ugy nyakon huznam ket hetig egy iranyba szaladna. Amugy nem vagyok agressziv.

24/L

2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

4-es, igen duplaanyagú, de ez bennem is felmerült, hogy mennyire látszik át. De végül is minden passzos fürdőgatya (fecske vagy boxer) "átüt" vizesen, kiad némi formát, a piros is, a kék is, azzal nincs mit tenni. Meg fehér fürdőruhás csajokon se láttam, hogy jobban átütne a bikinijük, mint másoké.


5-ös, miért vagy ilyen dühös? Amúgy kösz a véleményt, tiszteletben is tartom, csak indokolhatnád is.

2014. aug. 19. 18:24
 7/63 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem duhos valasz volt, egyszeruen csak ez a velemenyem, mert szerintem nagyon gazos. De engem sem erdekel senki velemenye, szoval teged se erdekeljen, ha neked tetszik, hat hordd nyugodtan. :)

5os voltam.

2014. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Én írtam, hogy a te véleményed is értékes, de pont arra lettem volna kíváncsi, mi benne a gázos, hogy okosodjak, de nem fejted ki.
2014. aug. 19. 18:51
 9/63 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon kiemeli a farkadat, annyira, hogy mar kozonseges, olyan mint a lanyoknak a tanga furdoruha, illetve nekem az is furcsa hogy feher, ferfin egy feher fecske khm...erdekes nagyon szamomra. :)
2014. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Kösz, nekem az mondjuk pont tetszik, hogy fehér, minden fecskés vagy boxeres pasinak konzervatív fekete, sötétkék, max. sötétzöld gatyája van. Az, hogy kiemeli, azt meg érteni vélem, de minden ilyen fecske vagy sztreccsboxer kiemeli a farkat. A nem fehér és boxer fürdőgatyámban is bámultak már meg nem is egyszer ott, de az tapadós fürdőruhánál normális.
2014. aug. 19. 19:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!