Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazat adsz az anyjának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat adsz az anyjának?

Figyelt kérdés

A szerelmem olyan idegbeteg,fius lány...


Vitáztunk ės nekem támadt... ėn nem akartam neki visszaütni,igy ami szekrėny mellete volt, azt szėtvertem...


Nagyon megijjedt...azota tiltja tölem az anyja.



2014. aug. 2. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az erőszak az erőszak, körülményektől függetlenül...

Nek kellett volna"szét verni" elég lett volna leállítani. ha nem lennél idegbeteg és hülye is egyben. De sajna nem így van.

2014. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Majd,ha ököllel neked megy barátnöd, utána pofázz.
2014. aug. 2. 21:50
 13/18 anonim ***** válasza:

meh, simán le is foghattad volna, csak megfogni a csuklóját. Persze nem izomból szorítani, csak hogy ne hadonásszon ott.


Ez inkább tűnt ilyen megfélemlítés szerűnek "BUMM!! Kussoljá!!!...nah, én is így gondoltam"


akkor lettél volna igazán kemény ha csak lenyugtatod te pedig nem aszod szét a szekrényt, hogy megmutasd de kemény vagy.

2014. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
En nem kemėnykedėsböl csináltam... istenem...
2014. aug. 2. 21:59
 15/18 anonim ***** válasza:

jó nem abból, de az anyának tuti úgy jött le, hogy na a mr.hülye gyerek szekrényeket zúz mert épp olyan kedve van.


Ez így gáz, hiába mondod hogy jaj hát nem azért csináltam. Mondom nem kellet volna semmi extra csak max megfogni.

2014. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én értem te is ideges lettél é inkább a szekrényt ütötted a lány helyett. Én is egyszer mérgemben majdnem szétvertem a fejemen a zuhanyrózsát. Így külső szemlélőként nem ok de egy anya az kicsit mindig más ha a gyerekéről van szó. De privátba válaszolnál két kérdésemre? (mert nem biztos hogy még látom ezt a kérdést)

miért ütött meg téged?,kié volt a szekrény?

2014. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Telefonomban kutakodott,ės talált benne valamit...


Ėn szekrėnyem volt...

2014. aug. 3. 21:08
 18/18 anonim ***** válasza:

AZ hogy a te szekrényed az enyhítő. Erre nem muszáj válaszolnod de mit talált hogy meg akart ütni téged?

Egy képet vagy egy üzenetet egy másik lánnyal?

2014. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!