Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoda, hogy ezek után vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoda, hogy ezek után vannak elvárásaim, és nem kell ronda pasi?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, többször megjártam már a társkereséssel. A gimiben elhitették velem anno, hogy nem vagyok szerethető, és, hogy nem elég szép az arcom ahhoz, hogy ne csak egy éjszakára kelljek.

Semmi önbizalmam nem volt, ha megtetszett egy fiú, akkor rettegtem, hogy nehogy kiröhögjön, ideges legyen, és ne meneküljön el azért, mert járni akarok vele. És ekkor lépett be a képbe az exem. Iszonyatosan ronda, csóró, de nagyon kedves srác volt, adtam neki egy esélyt. Jól esett, hogy szeret, gyönyörűnek tart, és nem kell aggódnom, hogy menekülni fog.

De egy idő után elszállt az agya, amiért kell valakinek, agresszív és pofátlan lett, a világ összes szemétségét megtette velem, és nem akarta hagyni, hogy szakítsak. Nagyon nehezen vakartam le, és mély sebeket szereztem.

A szakítás után több pasi is elkezdett nekem udvarolni, adtam esélyt többnek is, bár egyik sem volt hosszú életű, mert megint a rondáknak adtam esélyt, akik frusztráltak voltak. Az egyik át akarta formálni az öltözködésem, a másik állandóan az öngyilkosságról beszélt, a harmadik meg féltékeny volt mindenkire. És mindegyik elhordott mindenféle utolsó k_urvának, amikor elmondtam, hogy miért nem akarok semmit.


Közben más egyetemre, más társaságba kerültem, ami segített, hogy megjöjjön az önbizalmam. Már tudom, hogy egy szép és értelmes nő vagyok, aki többet érdemel annál, hogy mindenféle selejtek lehúzzák a mocsarukba.

Elkezdtem eljárni egyre több helyre, és számolni sem tudom, hogy hány jó pasi mozdul már rám.


Elítélendő, amiért soha többé nem adok esélyt egyetlen olyannak sem, aki nem felel meg (ronda, céltalan, sérült)?

Ha élőben próbálkoznak, egyből hárítok, ha neten írnak, akkor vissza sem írok nekik.


2014. júl. 23. 14:30
1 2 3
 11/22 Kerida ***** válasza:
97%

Nem csoda, örülök, hogy megjött az önbizalmad. De férfi és férfi között van különbség ahogy nem minden kevésbé szép férfi is tud kedves lenni, úgy a szép fiúk is tudnak nagyon aljasok lenni.

Tehát én ebben összefüggést nem keresnék.


De amúgy elve kudarcra volt ítélve a kapcsolatod, mert egy sérült ember mellé sérültet választani... úgy omlik össze a koncepciód mint egy kártyavár.

2014. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem csoda. Nekem is írtak már ilyenek pont itt. :D Srác vagyok, de mindig megtalálnak a kanosok. Ahhoz meg túl kedves vagyok, hogy utána ne haverkodjak velük, miután tisztáztam a dolgokat. ^^ Legalább 3 srácnak ápoltam az öngyilkos lelkét itt. Meg persze nyugtattam őket, hogy nem fognak szűz srácként meghalni. :/

18 éves korom óta (1 éve) ez a programom itt. :D Bár szerencsére mostanában nem. *lekopogja*

2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

szerintem ne külső alapján dönts hanem belső alapján! és a kapcsolatot az elején tisztázzátok és közben tartsátok rendben! én pont az életre szóló párkapcsolat titkát keresem elég sokat tanultam, talán megtaláltam, de ez csak akkor igaz, ha a megfelelő partner is meg van hozzá...szóval ez a kulcs...a megfelelő partner! de ez nem külső alapján dől el!!!


21F

2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő.Jársz ezentúl helyes pasikkal, te dolgod, kit érdekel?
2014. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az elsődleges probléma a frusztráció, ami a rondaságból fakad. Tudom, hogy nem minden ronda ember ilyen.

De nemcsak ezért nem akarok már olyannal összejönni, aki nem tetszik, csúnya nekem, hanem szimplán szeretném már, hogy végre olyan párom legyen, akihez vonzódom. Most már úgy gondolom, hogy ez jár nekem.

A belső is fontos, persze, még jobban is.

2014. júl. 23. 14:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy vannak "ronda" bunkó pasik, és "helyes" bunkó pasik is. Szóval nem biztos hogy ezentúl annyival jobb lesz.
2014. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek jöttél össze olyannal, aki nem tetszik? Csak hogy legyen valaki? Na ez a szánalmas...
2014. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem azért, hogy legyen valaki.

Hanem egyszerűen éheztem arra, hogy a lelkemmel foglalkozzanak, és alig láttam az örömtől, hogy az a fiú szeret, és nemcsak a testemet akarja.

2014. júl. 23. 14:51
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Beleszerettem egy csúnya és szerény körülmények között élő fiúba. Engem egyik "adottsága" sem zavart, de sajnos nem tudtam, hogy önigazolásképpen az ilyen fiúk a szép és/vagy tehetős lányok tömkelegénél próbálkoznak csak úgy szórakozásképpen, cseppet sem zavartatta magát hogy közben mi együtt vagyunk. Bocsánat, voltunk!
2014. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked komoly önértékelési zavarod van, ha folyton a környezeted szerint értékeled a saját és mások külsejét. Így nem lehet együtt lenni senkivel, mert nincs saját elképzelésed a másikról. Az, hogy másnak tetszik vagy sem tökmindegy, a kérdés az miért jártál olyannal aki neked nem tetszik?
2014. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!