Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik alacsonyabb színvonalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik alacsonyabb színvonalon élnek, boldogabbak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, jobban meg meg tudják becsülni, amijük van, és ha már egy kicsit jobb anyagi környezetbe kerülnek, már boldogok és elégedettek.
2014. júl. 5. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem így tapasztalom...
2014. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ez így elég fatális általánosítás.. de részben mondanám csak igaznak.
2014. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem feltétlen igaz. Az alacsony színvonal gyakran sok problémával, ebből adódóan nézeteltéréssel, veszekedéssel jár.....úgyhogy ez a feltételezés nem állja meg így a helyét :)
2014. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég nagy hülyeség, már bocs.
2014. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem teljesen de van benne igazság.


Ha jobb anyagi helyzetbe kerülünk akkor könnyebb lesz olyan szinten, hogy több helyre elmehetünk több mindent láthatunk vásárolhatunk ami eleinte feldob és kicsit boldogabbá tesz.


De ami biztos, hogy egyedül ezt nem lehet sokáig élvezni.

2014. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20 évig éltem olyan hol szegény, hol szegényebb helyzetben (az utolsó egy évben volt, hogy nem tudtam mit enni),m most egy picit jobb, és olyan csodás dolognak élem meg.

Holott még mindig az átlag színvonal alatt élek...

2014. júl. 5. 21:09
 8/8 SprintElek ***** válasza:
Igen is meg nem is. Igen, mert akinek kevés van és még azért is küzdenie kell, az jobban megbecsül mindent. Viszont nem, mert sok olyan konfliktus és probléma van az én családomban is például amik a jobb anyagi körülmények között nem jönnének elő. 19/f
2014. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!