Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas (190cm), vékonyan izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas (190cm), vékonyan izmos fiúként hátrányban vagyok az alacsonyabb (170-175cm), de kidolgozott testű fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A neved tetszik:D Egyébként szerintem ez lánytól függ.
2014. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 190 cm túl magas, olyan 180 cm körüli a jó szerintem, bár mindenkinek más tetszik. Nem vagy hátrányban végül is, minél magasabb a test annál jobban nézhet ki kidolgozva, ha a testfelépítésed is olyan.
2014. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arc is rengeteget számít, ápoltság, megjelenés, önbizalom, kisugárzás, de ha ezektől eltekintünk, szerintem igen, azonban te is megteheted ugyanezt, ha kidolgozod a tested, és akkor már te vagy előnyben. Szóval én 174 cm vagyok, és már tavaly augusztus óta edzek, és egész jól megy, te is csináld nyugodtan, de ha elveszed a jövendőbeli csajomat...:D
2014. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok,de nem lehet mindenki kidolgozott testű,ahhoz jó gének és sportélet kell.a csajok között sincs sok testépítő,sőt nem is láttam még,akkor ők se várják el.
2014. ápr. 28. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egészséges kinézete van, szóval nem iszonyatosan vékony, akkor nálam a magasabb fiú lenne előnyben.
2014. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Elég sok fitness modell van, akik nők és edzenek, sőt, ez az életük.

2. Naponta felteszel ilyen kérdéseket, de elmondom, hogy egyrészt trollkodás szagú, másrészt, ha annyira sem vagy képes, hogy legalább a fejedben rendet tegyél, akkor meg is érdemled, hogy nincs senkid és ne is legyen addig, amíg objektíven nem látod a világot.

3. exem 208cm magas és ehhez volt olyan 85 kg. most is tuti barátnői vannak, ahogy eddig is. A különbség közte és közted, hogy ő nem siránkozik az adottságai miatt, hanem élvezi őket. Plusz nem egy élettelen gyökér, vannak barátai és művész.

2014. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy. :) Nekem például szinte csak vékony barátom volt eddig. Legyél kedves, ápolt, jó illatú, vicces, és rendben lesz minden.
2014. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!