Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne látszódjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne látszódjon rajtam hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek?Normális válaszokat írjatok,kérlek!!!20éves lány
2010. jan. 6. 16:57
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Az érték ha még szűz vagy, és nem hinném, h ennek a kérdésnek sok értelme lenne
2010. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
egyszer aludj nálam és nem leszel az!Akkor tuti,hogy nem fog látszani rajtad semmi.
2010. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Azt kell csinálni, hogy nem érdekel, a "szűz vagyok bmeg ééés?" szemlélettel. 21/L
2010. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért gondolod, hogy ez látszik rajtad? Önértékelési problémáid vannak emiatt? Kisebbnek érzed magad? Nem szabad. Aki emiatt lenéz, vagy nem áll szóba veled, azt vissza lehet lenézni, mert az IQ-ja 0. Tudom a mai világban már furcsaságnak számít ez, de szerintem nem így van, sokan idősebbek is nálad nem estek túl az első szerelmeskedésen. Ha társaságban vagy és valaki megkérdezi van-e barátnőd, hány komoly kapcsolatod volt, akkor kérdezz vissza, hogy és neked? Ezzel el is tereled a figyelmét. Egyébként meg nem kell mindenkit beavatni abba, hogy volt-e már kapcsolatod. Tudom nehéz dolog ez, de én a szavaidból azt érzem nem is annyira az bánt téged, hogy szűz vagy, hanem az, hogy a kortárs csoport ehhez mit szól. Egyet jegyezz meg a kortárs csoport értékrendje valószínűleg más, mint a tiéd. Úgy érzem ebből a pár sorból vannak érzelmeid, nagyonis érzékeny vagy. Azt ajánlom olyannal veszítsd el a szüzességed, akit valóban szeretsz, én is ilyenre várok.


Üdvözlettel

27 éves fiú

2010. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Megint az utolsó vagyok: miben nyilvánul ez meg, hogy látszik rajtad? Nem mersz közeledni a férfiakhoz? Zavarban vagy, ha meglátsz egy férfit? A mozgásodban? Vagy túl szelíd vagy?
2010. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem merek közeledni...nagyon zavarban vagyok,és igen túl szelíd is!De mit tegyek?
2010. jan. 9. 19:06
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, hogy ilyen vagy, ilyen a habitusod, hagy, hogy a férfiak közeledjenek. Biztosan sokan vannak olyan fiúk, akiknek tetszenél, csak te valami miatt félsz közel engedni őket, lehetséges, hogy kevés az önbizalmad, nekem ez jön le. De akárhogy is nézel ki szerintem megvan a párod, Én szívesen megismernék egy ilyen lányt. Megint az utolsó válaszoló voltam.
2010. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha egyedül az a gond, hogy a kapcsolataidban zavar ez a tapasztalatlanság (tehát nem szeretnél szűz maradni), akkor ezzel nem vagy egyedül. Vannak lányok, akik valamilyen csalódás hatására érzik ugyanezt, pedig már nem szüzek. Ha tehát ilyen gyakorlati problémád van, akkor könnyen találhatsz segítséget. Akár még azok a barátnőid is megértik ezt az állapotot, akik maguk magabiztosak.
2010. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!