Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne látszódjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne látszódjon rajtam hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek?Normális válaszokat írjatok,kérlek!!!20éves lány
2010. jan. 6. 16:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

NEM LÁTSZIK!

Nincs rád írva, úgyhogy nem is kell, hogy ez befolyásolja a viselkedésedet!

És ha kiderül is, miért baj az? Nem kell minden áron kerítened valakit, akivel elveszítheted!

Mondd azt, hogy várod az igazit. Vele lesz majd igazán jó, amikor nem kell majd semmin stresszelni! Ő majd értékelni fogja, hogy ő lehet az 1. az életedben!

2010. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Hogyan látszik?
2010. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

..mondjuk úgy látszik hogy mikor XXX témáról beszélgetnek körülötte akkor nagyon zavarban van nem tud nagyon hozzászólni a témához, ez akár feltűnő is lehet, főleg ha osztálytársak vagy ismerősök, mert akkor megkérdezhetik őt is h. "neki milyen volt az első?" és akkor hoppá, vagy hazudik vagy bevallja.És azért érzi cikinek,mert ő is szeretné már valakivel de nem jött még össze.Ha ő nem szeretné még mert így boldog életet él akkor simán fel vállalná hogy igen is neki igy jó amíg nem jön a szőke herceg.De magamról tudom hogy minden áldott nap előjön a gondolat hogy mikor lesz már? és alapjáraton frusztrált lesz az ember, és zavarban van ha ismerősök ilyen témáról csámcsognak mellette.

20f (és szűz)

2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
különben rajtam is látszódott:)komolytalan voltam...utólag mondta a barátom...:)16/l
2010. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
18.52. Te mit csinálsz olyan helyzetekben?
2010. jan. 6. 19:40
 16/28 anonim ***** válasza:
Próbálok nem arra figyelni, elfoglalni magam mással, ha lehet elmegyek vagy félre húzódok csakhogy ne kerüljek a középpontba. az az igazság párszor már besültem úgyhogy nagyon nehezen kezelem az ilyen helyzeteket:S aztán kicsit kikerültem a társasági életből,mivel próbáltam elkerülni a hasonló sz*r helyzeteket...úgy igazán nem tudok "jó" tanácsot adni.A legjobb az lenne ha az ember tényleg találna egy helyes párt akivel élvezhetné az életet. :\
2010. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hogy "sültél be" ? Mesélsz valamit?
2010. jan. 6. 21:34
 18/28 anonim ***** válasza:

fuhh..hát volt olyan hogy tanár és osztály előtt leb*ziztak mert még akkor nem volt barátnőm meg senki nem látott csajjal, meg volt hogy elkezdtek kérdezgetni (de sz*vatás képpen) hogy van e barátnőm,mondtam h. nincs, ugye jött is a kérdés h. volt-e már, na én meg akkor kamuztam hogy volt onnétól aztán kérdések hada, én meg egyik válaszommal ütöttem a másikat.lesült rólam hogy kamuzok, aztán egyértelmű volt hogy nem voltam még nővel. sose tudtam jól hazudni....

Aztán egy éve jött hozzánk egy új gyerek, szegényke igen b é n á c s k a, na és őt ki poénkodták, aztán a mai napig szokták sz*vatni ha szóba kerül ilyesmi hogy ő még szűz meg minden egyéb.Na én meg ezt nem akarom és inkább kerülöm az olyan helyzeteket ahol besülhetek vagy poén tárgya lehetek.

Én tudom hogy mit rontottam el az életemben, ha visszamennék akkor másképp csináltam volna sok mindent.De ez már az én magánéletem.

Na most lépek aludni, jó8 szia!

2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tévedek, de szerintem elsősorban nem a szüzesség a probléma. Majd kijavítanak.


A kérdés az, hogy úgy általában hogy vagy az emberekkel. Ezt te érzed, pontosan és biztosan. Ha mindenféle emberi kapcsolattal problémád van, és ezért vagy még szűz, akkor az egy nehéz eset, de dolgozni kell rajta, teljesen egyértelmű helyzet.


Ha viszont azért vagy még szűz, mert, és itt minden okot fel lehet sorolni. Simán elképzelhető olyan eset, hogy valaki szűz marad 20 éves koráig. Mert mondjuk a barátja, akivel járt, szintén félénk típus volt, aztán végül szakítottak, aztán kisírta magát, aztán most egy ideje nem olyan a helyzete, hogy nagyon tudna ismerkedni, mert pl. új munkahelye van, és nagyon sokat kell dolgoznia. De ezen kívül is lehetnek ilyen-olyan okok. Ezt viszont, ha elmondod, az emberek megértik. Nem kell elrejteni, inkább el kell ismerni. Ki tudja, lehet, hogy az egyik ismerősöd ismer egy hozzád illő srácot, vagy valami.


Nem tudom, el lehet-e egyáltalán rejteni a szüzességet. Az valahogy süt az emberből. De nem mindig, csak ha őszinte. Ha tényleg el akarnád rejteni a szüzességedet, akkor egyszerűen csak meg kellene szakítanod a normális párbeszédet. Persze, ez olyan, mint levágni a saját karod. Egy jó kapcsolatot összehozni sokkal könnyebb, mint a hiányát elrejteni.


Az emberek persze nevetnek a szüzeken, de mi van abban? Két év múlva is nevetni fognak valakit, te viszont most dolgozol azon, hogy két év múlva már sokkal érettebb legyél, és ne legyenek ilyen gyerekes problémáid.

2010. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
kúrj
2010. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!