Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne látszódjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne látszódjon rajtam hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek?Normális válaszokat írjatok,kérlek!!!20éves lány
2010. jan. 6. 16:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Veszítsd el :) Vagy ha nincs kivel, akkor ne görcsölj rajta és nem fogja gondolni senki...
2010. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
75%
semmit, de semmiképpen ne erőltesd magadnak, h gyerünk már, vesszen el..
2010. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is veszítsd el! Addigis, sűrűbben kell arcot mosnod, mert rá van írva a homolokodra.
2010. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Hogy ne látszódjon??Ez hülyeség...
2010. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem kell tenned. Nem látszik, ha nem akarod.


(Nem szégyen az. Egyébként.)


Szerinted miben viselkedsz másképp, mint ha nem lennél már szűz??? Miért/miben zavar ez téged?

2010. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyetlen emberen sem látszik ,hogy szűz-e lehet elmondtad barátnődnek aki elmondta x neki aki továbbadta így sokan tudják.Esetleg ha volt barátod és nem feküdtetek le akkor sejtett valamit elmondta a többieknek és akkor meg is van a pletyka.

Semmiképp ne veszítsd el olyannal akit igazán nem szeretsz.Legalább fél évi járás után nyugodtan megmondhatod neki ,hogy még nem voltál sráccal és szívesen fogadnád ha ő lenne az első.

Biztos ki lesz akadva ,de ha szeret megért és sokáig együtt lesztek.:)

Legjobbakat!

2010. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Erre nem lehet konkrét választ adni. Ez kívülről nem látszik, még a viselkedésen sem. Különben is a szüzesség erény nem egy letagadni való hátrányos dolog.
2010. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

a kérdés arra vonatkozik,hogy akkor ne látszódjon,hogy szűz vagy,amikor elveszíted? szóval le akarsz feküdni valakivel, anélkül,hogy tudná,hogy szűz vagy?? ha ezt tervezed, akkor nem könnyű végrehajtani... mert valamennyire biztos,hogy fájni fog, lehet,hogy vérezni is és ez egy új helyzet lesz, nem fogod tudni,hogy mit csinálj,akkor sem,ha előtte amikor elképzeled,akkor tudod... ezt most kicsit zavarosan fogalmaztam, de érted:) és ha a fiú nem tudja,hogy szűz vagy, akkor nem figyel annyira... inkább mondd el szerintem, de sok ilyen kérdés volt már, keress rá,ott lesznek hasznos válaszok

de ha csak arra gondoltál,hogy ne lássák rajtad az emberek, akkor megnyugtatlak, ez nem látszik :)

2010. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell semmit tenned, ha kérdezik, mondd azt, hogy nem vagy szűz. Ha szexről van szó egy beszélgetésnél, csak röhögj és néha szólj, hogy "Igen, ilyen velem is volt". Nincs rád írva, hogy az vagy, de ne feszengj, ha ez a téma előkerül. De ha ennyire zavar, akkor keress egy rendes srácot és tedd meg vele. Nem olyan nehéz.
2010. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De rajtam LÁTSZIK. Tudom, nehezen hihető:) Hogy változtassak a viselkedésemen?
2010. jan. 6. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!