Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmi bánat és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmi bánat és/vagy egyéb okokból öngyilkosságot követ el valaki, de mégsem sikerül akkor mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Kérem senki ne írjon minden féle hülyeséget, hogy "ez nem megoldás", "ne gondolkozz ilyenen"...ezek most nem érdekelnek, a kérdésre szeretnék választ kapni!


Mitől függ, hogy mi a következménye és ezt valahogy lehet titokban tartani, hogy megpróbálta az illető? vagy egyből értesítik a hozzátartozókat? többedik esetnél van más következménye?



2014. jún. 23. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
u.i.: nem értesítik a hozzátartozókat feltétlenüll, ha nagykorú vagy, megkérdezik, knek szólhatnak, ha azt mondod, senkinek -és nem életveszélyben meg kómában meg stb vagy- akkor nem szólnak
2014. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
több út van előttem, még választhatok, de ez is egy lehetséges szituáció és fel kell készüljek rá! mert ettől évek óta rettegek, ha nem sikerül akkor sajnálni fognak és máshogy néznek majd rám...és azt nem akarom! ha sikerül akkor számomra minden rendben, ha nem akkor nem lesz minden ugyanaz...és igen én írtam ki a másik kategóriába, hátha kapok még válaszokat mivel tudnom kell mire számíthatok, mennyire teheti tönkre az egészet ez a kudarc!
2014. jún. 23. 13:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit, kérdező. Akár sikerül, akár nem, SENKI nem fog sajnálni. Csak lesajnálni, hogy szegény kis hülye nem bírta a gyűrődést.

A másik meg az, hogy olyan nincs, hogy nem sikerül. Ha valaki valóban meg akkar halni, annak sikerül.

2014. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát több emberrel beszéltem akik megpróbálták de valami miatt meghiúsult...én régen többször gondoltam rá amikor magam alatt voltam, de a következményektől féltem...mára megoldódott a probléma, viszont érdekel a kérdés, hogy mi lenne a következménye...
2014. nov. 29. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!