Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmi bánat és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmi bánat és/vagy egyéb okokból öngyilkosságot követ el valaki, de mégsem sikerül akkor mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Kérem senki ne írjon minden féle hülyeséget, hogy "ez nem megoldás", "ne gondolkozz ilyenen"...ezek most nem érdekelnek, a kérdésre szeretnék választ kapni!


Mitől függ, hogy mi a következménye és ezt valahogy lehet titokban tartani, hogy megpróbálta az illető? vagy egyből értesítik a hozzátartozókat? többedik esetnél van más következménye?



2014. jún. 23. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen állapotban vgy utána. De az a legvalószínűbb, hogy kórházba kerülsz, és pszichiátriára is elküldenek. Hozzátartozókat is értesítik valószínűleg.
2014. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk utána azt látják megbántam, mosolygok...olyan "semmi bajom" látszat akkor kiengednek? és ha nem tudnak azonosítani akkor nem értesítenek senkit ugye? ha utólag azonosítanak akkor is értesítik a hozzátartozókat vagy hogy megy?
2014. jún. 23. 08:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy szakember úgyis látja rajtad, hogy mi a helyzet. Rosszabb esetben bent is tarthatnak a pszichiátrián, ha úgy ítélik meg, hogy veszélyes vagy önmagadra. Nyilván, ha sehogy nem tudnak azonosítani, akkor nem tudják értesíteni a hozzátartozóidat.
2014. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom amúgy mire gondolsz, de bevisznek a pszichiátriára. Ha azt mondod, hogy hirtelen felindulásból tetted, de már megbántad, meggondoltad magad, akkor kiengednek. Ha azt mondod, hogy előre megfontolt szándékkal, régóta tervezed, stb. akkor hosszú kezelésre számítasz. Elméletileg értesítik a hozzátartozókat, de ha túl jól vagy nem biztos! Műöngyilkosságra készülsz, hogy felhívd magadra a figyelmet és a kórház értesítse azt akire hatni akarsz ezzel?
2014. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem, csak többekkel beszéltem akik túléltek ilyet és én nem bírnám ki ha megtudná a környezetem...sok éve hiszik azt hogy minden rendben van, de ha megpróbálnám és nem sikerülne akkor megtudnák az igazat, és én nem akarom, hogy sajnáljanak vagy máshogy kezeljenek emiatt. szóval ha nem sikerülne tudjam mire számítsak ha végül tényleg elszánnám magam
2014. jún. 23. 08:24
 6/14 anonim válasza:
a büntető törvény könyv szerint a gyilkosság (beleértve az öngyilkosságot is) bűncselekmény,valamint ennek megkísérlése is.nem számít,hogy te magadat akartad megölni,te bűnt követsz el és ennek megfelelően kezelnek majd. ha nem vagy nagykorú akkor mindenképp értesítik a hozzátartozókat.
2014. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez hülyeség!
2014. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a másoktól hallottak alapján nem úgy kezelik mint a gyilkosságot...pszichiátriára küldték csak őket, de pl volt akit 2 nap alatt ki is engedtek, csak értesítették a hozzátartozókat, volt olyan aki másfél hónapig volt bent...én nem akarok bekerülni nem akarom hogy bárki is foglalkozzon ezzel a dologgal!
2014. jún. 23. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:
#6.: Mi van akkor, ha nagykorú vagyok és megpróbálnám, nem sikerülne és a rendőrség tudomására jutna? Akkor is szükséges szólni a hozzá tartozóknak? (Nem akarok öngyilkos lenni, csak érdekel!)
2014. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem te írtad ki ugyanezt a kérdést csak másik kategóriában, kicsit átfogalmazva?????

Figyelj, azon kattogsz, hogy milyen lesz miután nem sikerül, ráadásul több sikertelen kísérletről beszélsz = nem is akarod hogy sikerüljön. Nem kell ahhoz ilyen drasztikus lépés, hogy segítséget kérj. Pláne, gondolj bele, ha megpróbálod és neadjisten össze is jön. Onnan aztán tényleg nincs visszaút.

Inkább menj el egy pszichológushoz!!

2014. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!