Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a GYIK-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a GYIK-os ismerkedésekről?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 19:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 21-el.

Ha vannak szoboszlóiak,jelezzék:-)

2014. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindenkinek szellemi problémái vannak. Gyakran nem potenciális partnernek hanem pszichológusnak érzem magam. Nehezen nyilnak meg s csak kevés mer tenni a saját nyomora ellen, inkább úsznak a szarukban tovább, mintsem h elismerjék h emberből vannak s nem tökéletesek. A legtöbben mint a valóságban is a saját magukról alkotott hazugság képet igyekeznek bizonygatni mind másoknak mind maguknak.


Szánalmas h itt keresnek partnert, ismerkedni a valóéletben kell.

2014. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#32


Meglepő lehet, de a "való életbe" az internet is beletartozik és az összes ember aki használja, ez nem egy virtuális valóság ami csak a fejedben létezik, tök mindegy hol ismerkedsz, amíg saját magadnak adod ki magadat addig az való életben való ismerkedésnek számít.

2014. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, megismerkedtem egy normális sráccal de az én hülyeségem miatt nem jöttünk össze!
2014. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Megismertem itt egy lányt tavaly nyáron, majd némi bizonytalankodás után találkoztunk. Röviden annyi, hogy nagyon durván kihasznált, még valami homályos lakásvételbe is bele akart vinni, 1 évvel idősebb nálam. Én teljesen normálisan, odaadóan és segítőkészen, udvariasan, türelmesen, nem lerohanva viselkedtem felé. Amit itt talán a 18-as válaszadó írt, nagyon igaz: gerinctelenség, hazugság, lelki problémák, néhol szellemi problémák jellemezték az én találka partneremet is. És mondom mégegyszer, ha nem figyelek oda, lehet úgy behúz a csőbe a lakásos dologgal, hogy egész hátralévő életemben fizethettem volna, vagy legalábbis nagyon sok ideig. Ja és mindez annak ellenére, hogy egyetemista, akitől azért mást várna az ember. Szóval nagyon vigyázzatok, körültekintően kell használni ezt az oldalt is, mint bármi mást.
2014. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én megnyalnám a 11 ujjam egy trollcsaj után:D
2014. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!