Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a GYIK-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a GYIK-os ismerkedésekről?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 19:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
#20: Hát sajnos tényleg sok a hazug ember itt is, vagy hát nem tudom, miért csinálják, amit csinálnak. Volt, akit hónapokig dicsérgettem, próbáltam bebizonyítani neki, hogy szép és értékes, úgy tűnt, hogy valamikor találkozhatunk, aztán egy rövidebb szünet után írt egy levelet, hogy nem akar velem többé beszélni. Olyan is volt, aki megadta a fb-os elérhetőségét, megjelöltem, de visszautasított, nem is válaszolt, csak eltűnt. Ugyanúgy, mint a többiek nagy része, volt, aki csak fanyalgott képcsere után, volt, aki egyszerűen nem válaszolt, és nyom nélkül lelépett, volt, akiről azt gondoltam, hogy ha tovább levelezünk, akkor tetszhetek neki, de mikor elhívtam, akkor valami hülye indokkal hárított, és róla sem hallottam többé. És még kevésbé értem a viselkedésüket, mert a nagy részük panaszkodott, hogy nem kellenek senkinek, a nagy részüknek barátja sem volt huszon-akárhány évesen, vagy idiótákkal jönnek össze, akik megbántják őket stb. Komolyan mondom, nem értem, hogyan kell az itteni lányokhoz közeledni, mert ha kapásból a f@..omról küldtem volna nekik képet, vagy olyanokat írtam volna nekik, akkor még megérteném ezt a hülye (és esetenként szánalmas) viselkedést a részükről, de így... Ha meg nem jövök be nekik, akkor mondják meg, még csak nem is kell a szemembe mondaniuk, elég egy levél. De persze mindenki szereti azt állítani magáról, hogy nincsenek nagy igényei, meg neki elég egy átlagos pasi. Gondolom, most ezért megkapom a lepontozást, mert megsértettem egyesek érzékeny lelkét az igazsággal.
2014. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Undoritó és esélytelen max a meleg pasikal össze lehet jönni de amúgy is ez nem ilyen oldal
2014. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Két éve vagyok aktív tagja ennek az oldalnak és kettő embert találtam, akikkel nagyon jól megértem magam. Egyikükkel akár több is lehet, mint barátság, de nem sietünk el semmit. :)

Szóval szerintem nem lehetetlen az itteni ismerkedés, vannak normális emberek.

2014. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Nekem sosem sikerül semmi... egy szerencsėtlen csufság vagyok.



Irigykedve olvasom itt a válaszokat.

2014. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
az, hogy kapja be a nemlétező fszomat :)
2014. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szerintem kurväidegesítő, hogy mindenki itt keres magának csajt vagy pasit.
2014. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Egy forró èjszaka már összejött :D egyéb mèg nem.
2014. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
itt ismertem meg a páromat én is... csak úgy pupillázok, mennyi mindent átéltünk a levelezésünk óta... rosszat és jót egyaránt
2014. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
egyre gázabb, régen még összejött 1-2 tali, de most már az se
2014. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt vele, már majd' 1 hónapja beszélgetek valakivel s eddig semmilyen "bukkanó" nem volt.
2014. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!