Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a GYIK-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a GYIK-os ismerkedésekről?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 19:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Komoly még nem lett innen.
2014. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jobb, mint a társkereső, főleg, ha nem direkt céllal ismerkedik az ember, hanem kötetlenül elindul valami kis társalgás. :)
2014. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem zárkózom el tőle, mindenesetre nem ez az első célom hogy itt lógok a fórumon. Volt már pár intim beszélgetésem is ... ;) 23l
2014. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a netes ismerkedésért, sokkal szívesebben ismerkedem élőben.
2014. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Siralmas, hogy egy kérdezz-felelek oldal társkeresővé degradálódott...
2014. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Én párommal itt ismerkedtem meg. Kiderült, hogy 50 km van köztünk. Már 2 éve együtt vagyunk és együtt is élünk :-)
2014. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Próbáltam ismerkedni lányokkal itt, de valahogy egyik sem tudott igazán megfogni. Mintha üresek lennének belül, még a normálisabbak is. Ráadásul sokszor idő előtt meghalt a kommunikáció közöttünk.
2014. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Sok lánnyal leveleztem innen, találkozni csak kettővel-hárommal sikerült, azt is inkább barátilag, de tényleg túl sok itt az ultrazárkózott, önbizalomhiányos leányzó (hogy egyéb jelzőket ne használjak). Egyvalaki volt, akivel összejöttünk volna, csak a távolság miatt nem lett semmi. Összességében viszont elég rossz tapasztalataim vannak az itteni emberkékkel folytatott beszélgetésekről, pedig nem vagyok bunkó, még csak rondának sem mondanám magam, ettől függetlenül is vannak itt rendkívül ostoba, primitív, gerinctelen nőszemélyek, meg sok az olyan, akikkel hónapokig tartó levelezés, beszélgetés után se lehet összehozni még egy találkozást se, mert rögtön hárítanak, és eltűnnek, mint szürke szamár a ködben. Pedig előtte meg pont ők nyafogtak, hogy nekik milyen rossz, senki nem néz rájuk, vagy mindig csak bunkó pasikat fognak ki stb.
2014. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni, ha lenne egy kedves ès helyes làny akivel jól kijövöj, mièrt ne? :)
2014. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

# 18:

Ne is mondd. Én olyannal ismerkedtem itt meg, akivel egy megyében laktunk és egy egyetemre is jártunk. Beszélgettünk, beszélgettünk, aztán megegyeztünk, hogy pár nap múlva találkozunk... Na azóta is várok erre és ez majdnem egy éve történt.

2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!